06.05.2020 | Komunikat Zarządu Oddziału...

Aktualności » ARCHIWUM 2020 » 06.05.2020 | Komunikat Zarządu Oddziału...

Zarząd Oddziału w Zielonej Górze ZKwP zaprasza osoby zainteresowane na przegląd hodowlany wszystkich ras, który odbędzie się 17 maja (niedziela) według zasad* ustalonych przez Zarząd Główny ZKwP.

 

Przeglądu hodowlanego dokona międzynarodowy sędzia kynologiczny Piotr Król.

 

Ocena rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 16:00.

 

Kompletnie wypełniony formularz zgłoszenia** prosimy przesłać mailem na adres oddziału info@zkwp.zgora.pl najpóźniej do dnia 12 maja 2020 r. (ilość miejsc jest ograniczona).

 

Po weryfikacji zgłoszenia do każdej osoby zostanie wysłany mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia lub odmową, ze szczegółowymi informacjami odnośnie numeru rachunku bankowego i terminu wpłaty.

Po zamknięciu zgłoszeń i weryfikacji wpłat do każdego wysłane zostaną szczegółowe informacje odnośnie miejsca i indywidualnie wyznaczonej godzinie oraz niezbędnych dokumentów, jakie należy zabrać ze sobą na przegląd.

 

Koszt przeglądu hodowlanego ustalony przez Zarząd Główny to 580,00 zł.

 

Zarząd Oddziału ma świadomość, że z przyczyn technicznych i aktualnie panujących ograniczeń nie jesteśmy w stanie przyjąć wszystkich chętnych w dniu 17 maja, dlatego dołożymy wszelkich starań i będziemy sukcesywnie organizować przeglądy, aby usatysfakcjonować wszystkich naszych hodowców.

 

*Bardzo prosimy zapoznać się z aktualnymi zasadami organizacji przeglądu hodowlanego => LINK

**Zgłoszenie do przeglądu hodowlanego (edytowalny plik PDF) => LINK