Krajowa Wystawa Psów 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI
Zielona Góra 16-09-2017

Wystawy » Krajowa Wystawa Psów 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI
Zielona Góra 16-09-2017


Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2, 3 i 9. Grupy FCI Zielona Góra 2017 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, SponsoromGościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania składamy na ręce Komitetu Honorowego w składzie: Marszałek Województwa Lubuskiego Pani Elżbieta Anna Polak, Prezydent Miasta Zielonej Góry Pan Janusz Kubicki, Prezes Okręgowej Rady Łowieckiej Pan Andrzej Skibiński oraz Łowczy Okręgowy PZŁ Pan Jacek Banaszek, za ufundowanie wspaniałych nagród, udostępnienie terenu, a także wsparcie w organizacji naszej wystawy.

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

  

 

Wielkie podziękowania również dla naszej koleżanki Iwony Piątkowiak i kolegi Roberta Brusiło - autorów zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się na naszym fanpage'u na Facebooku  >> TUTAJ <<.

 

Komitet Organizacyjny

 



KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)



 

BEST IN SHOW

 

1. EVELINE Aglaos - Buldog francuski

 

 

2. VALENTINO Margarejro - Dog niemiecki czarny

  

 

3. JAMAICA ME CRAZY Taboo - American Staffordshire Terrier

  

 

4. FIRE FIGHTER Dummles (FCI) - Welsh Corgi Cardigan

  


 

Best of Group FCI

 

Grupa I

  

1. FIRE FIGHTER Dummles (FCI) - Welsh Corgi Cardigan

 

 

2. Windream MERCIE - Owczarek belgijski Tervueren

 

 

3. ASTERIX Dynastia Podhala (FCI) - Polski Owczarek Podhalański

 

 

4. Windream GIGA - Owczarek belgijski Malinois

 


 

Grupa II

 

1. VALENTINO Margarejro - Dog niemiecki czarny

 

 

2. from the Red Suirrels KANDINSKY - Dogue de Bordeaux

 

 

3. Lemabull U WILL BE OF VALCOBULLS - Bullmastiff

 

 

4. NAYRA Boxserovo - Bokser pręgowany

 


 

Grupa III

 

1. JAMAICA ME CRAZY Taboo - American Staffordshire Terrier

 

 

2. LAYLLA LY Nove Kasio - Yorkshire Terrier

 

 

3. NAZAR EMPEROR OF THUNDER Tecono - West Highland White Terrier

 

 

4. SOPHIE Ore Eire (FCI) - Terier irlandzki

 


 

Grupa IX

 

1. EVELINE Aglaos - Buldog francuski

 

 

2. MALAWI Sap's Nuestro Perro - Shih Tzu

 

 

3. MIDNIGHT JASMINE Alikana - Boston Terrier

 

 

4. Sidus ICEBREAKER - Coton de Tulear

 


 

Junior Best in Show

 

1. Fullhouse Bulls REPEAT AFTER ME FOR VALCOBULLS - Bullmastiff

 

 

2. RUFFI Ameba (FCI) - Buldog francuski

 

 

3. MAINE My Gal-Bull (FCI) - Buldog angielski

 

 

4. Astragus YASMIN - Chin japoński

 


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

 

1. KODA Von-Ebingen - Bedlington Terrier

 

 

2. Darslines Shine KONTY - Buldog francuski

 

 

3. WIKA z Grodu Smoka - Owczarek niemiecki długowłosyy

 

 

4. MERCEDES Suchy Las Vegas - Polski Owczarek Podhalański

 


 

Najpiękniejsze Szczenię

 

1. AMIYA Hemadri - Staffordshire Bull Terrier

 

 

2. Kedrems PENELOPE - Pudel duży czarny

 

 

3. Spirited Away LIKE ME NOTY - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

 

4. BARGLEY Bentley Fanbelina - West Highland White Terrier

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

1. BASTDALS Kari - Owczarek belgijski Tervueren

 

 

2. ARGA Catani - Rottweiler

 

 

3. GRAND Grzywkomania - Chiński grzywacz

 

 

4. FAWORYTKA-FULDA Thidalium - Jack Russell Terrier

 


 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra

 

 

1. ARIEL Kosmicza Odyseja - Bulterier

 

 

2. JEHOASH JEHUDI Mokry Bandita - Hawańczyk

 

 

3. CHUCHO MAGIC STAR Adeptus Astartes - Bulterier miniaturowy

 

 

4. JOKER Gracjus - Foksterier krótkowłosy