Krajowa Wystawa Psów 9. Grupy FCI
Kargowa 01-05-2019

Wystawy » Krajowa Wystawa Psów 9. Grupy FCI
Kargowa 01-05-2019


Krajowa Wystawa Psów Rasowych 9. Grupy FCI Kargowa 2019 dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom, Sponsorom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Szczególne podziękowania kierujemy do Burmistrza Kargowej Pana Jerzego Fabisia za objęcie patronatem honorowym naszej wystawy. Dziękujemy również naszemu współorganizatorowi wydarzenia - Gminnemu Centrum Kultury w Kargowej, jego Dyrektorowi i pracownikom za olbrzymie zaangażowanie.

 

Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Wielkie podziękowania również dla naszej koleżanki Katarzyny Hoffmann - autorki zdjęć, za udostępnienie fotek.

 

Komitet Organizacyjny

 



KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF) - WKRÓTCE!



 

BEST IN SHOW - (sędzia: Małgorzata Zakrzewska)

 

1. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy

2. Alyssum Alba of New Time Dogs - Pudel duży czarny

3. ROBIN z Kojca Coli - Shih Tzu

4. L’ESPERANZA Genstat - Brabantczyk

 


 

Junior Best in Show (sędzia: Małgorzata Zakrzewska)

 

1. Boreas of New Time Dogs - Pudel duży czarny

2. Bardora MAI LEE - Cavalier King Charles Spaniel

3. Russisch Geist TOFFIFEE - Brabantczyk

4. Sirocco Nothing Conquers The Best - Chiński grzywacz

 


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię (sędzia: Marco Pedro Lopez)

 

1. GRATKA Gościńska Przystań (FCI) - Chin japoński

2. LEA Grazie Mia - Cavalier King Charles Spaniel

3. ATOMIC LOVE Shaggy Hause (FCI) - Chihuahua długowłosy

4. FALBALA ze Sfory Chirona - Pudel duży apricot

 


 

Najpiękniejsze Szczenię (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. Kait Klassic Sparkle - Boston Terrier

2. Chugo Kolekcjonerzy Szczęścia - Terier tybetański

3. APRIL Petit La Belle - Bichon Frise

4. FLY FORAN AFRODITA - Spaniel kontynentalny miniaturowy - Papillon

 


 

Najpiękniejszy Weteran (sędzia: Marco Pedro Lopez)

 

1. EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMEN - Pudel Toy

2. EL LIBERTADOR-SIMON Di China Latina - Chiński grzywacz

3. Bunga von Bercek - Boston Terrier

4. BOSS SUBANSURI - Terier tybetański

 


 

Najlepsza Para (sędzia: Małgorzata Zakrzewska)

 

1. LOVE ME Just Like Summer & TOLA Just Like Summer - Chiński grzywacz

2. VIPER Dogomania (FCI) & MARTINKA Dogomania (FCI) - Chihuahua krótkowłosy

3. Tokyo White Pearl of Madagaskar & Take My Love White Pearl of Madagaskar - Coton de Tuléar

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana (sędzia: Marek Lewandowski)

 

1. "Dogomania (FCI)" - Chihuahua krótkowłosy

2. "White Pearl of Madagaskar" - Coton de Tuléar

3. "Monti Mella (FCI)" - Chihuahua krótkowłosy

 


 

Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra (sędzia: Marco Pedro Lopez)

 

1. SWEET MARCO POLLO DOGOMANIA - Chihuahua długowłosy

2. MARTINIKA Dogomania (FCI) - Chihuahua krótkowłosy

3. Talkdirty White Star of Eternity - Maltańczyk

4. S-JUSTINE Dogomania (FCI) - Chihuahua krótkowłosy

 


 

Najlepszy Grooming Wystawy (sędzia: Małgorzata Zakrzewska)

 

1. ROBIN z Kojca Coli - Shih Tzu

2. Talkdirty White Star of Eternity - Maltańczyk

3. Behike’s (FCI) TYTANIA - Hawańczyk

4. WALLENBERG’S MARCO-POLO - Pudel Toy