Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 1/2-03-2014

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 1/2-03-2014

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2014 dobiegła końca, dziękujemy serdecznie wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Dziękujemy również Panu Łukaszowi Koźlarkowi za udostępnienie zdjęć.

 

Komitet Organizacyjny

 


 

 

BEST IN SHOW

 

 

1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. KENETH Sun of Tybet - Shih Tzu

 

3. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy

 

4. Rosegarden YAMAICA FEVER - Owczarek szkocki długowłosy

 


 

Best of Group FCI

 

Grupa I

 

 

1. Rosegarden YAMAICA FEVER - Owczarek szkocki długowłosy

 

2. MARON du Manoir Noble - Owczarek francuski Briard

 

3. BLUE LADY vom Goitzschesee - Owczarek staroangielski Bobtail

 

4. OMAR SHARIF Białe Wzgórza - Biały owczarek szwajcarski

 

 


 

Grupa II

 

 

1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. Kopykats CAPTAIN CRUNCH - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

3. Full House SECRETARIAT - Bullmastiff

 

4. ARIA s Zolotogo Grada - Czarny terier

 

 


 

Grupa III

 

 

1. MAGISTER BIBENDI Enamorada - Staffordshire Bull Terrier

 

2. MY XMAS GIFT Stribrne prani - Yorkshire Terrier

 

3. Karballido Staffs ROMEO - American Staffordshire Terrier

 

4. EDBRIOS Love me Tender - Kerry Blue Terrier

 

 


 

Grupa IV

 

 

1. JACKSON MICHAEL Dagi Dog - Jamnik długowłosy standardowy

 

2. MOONLIGHT BEAUTY SPARKLEY Asocjacja - Jamnik krótkowłosy minaturowy

 

3. JANTAR Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

4. MADAME LILLU Iz Mishkinogo Doma - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

 


 

Grupa V

 

 

1. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy

 

2. LORELEI vom Beverenkant - Samoyed

 

3. POSEIDON GOD OF THE SEA apocalipto - Akita amerykańska

 

4. Zaltana DARK WINGS DARK WORDS - Siberian Husky

 

 


 

Grupa VI

 

 

1. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski

 

2. RAPSODIA Esflores FCI - Beagle

 

3. AURA Ogarusy - Ogar polski

 

4. ÉCAILLE Anunnaki - Rhodesian Ridgeback

 

 


 

Grupa VII

 

 

1. HANKYBELGE - Wyżeł czeski szorstkowłosy (fousek)

 

2. LAURA LIWIA Elater Polonica FCI - Seter angielski

 

3. WIDAR Goniec Małopolski - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

4. KORA z Halikarnasu - Pointer

 

 


 

Grupa VIII

 

 

1. POLLY Adekatos Poland FCI - Golden Retriever

 

2. Dolbia LE MANS - Labrador Retriever

 

3. Claramand ONCE AGAIN - Cocker spaniel angielski

 

4. Lordsett JUST DO IT - Springer spaniel angielski

 

 


 

Grupa IX

 

 

1. KENETH Sun of Tybet - Shih Tzu

 

2. LORD Sans Bavure FCI - Buldog francuski

 

3. OWEN TUDOR Dogomania - Chihuahua krótkowłosy

 

4. AMICUS OPTIMA Meeganius - Pudel duży

 

 


 

Grupa X

 

 

1. Nirse /FCI/ YOUR LOVE - Whippet

 

2. Mighty Hunter´s RIVERDANCE - Chart irlandzki wilczarz

 

3. LEA z Ochoczej - Charcik włoski

 

4. DARRA Kel-es-Suf - Chart afrykański/Azawakh

 

 


 

Junior Best in Show

 

 

/sobota/

 

 

1. MISS FIONA Od Lalanki - Pudel miniaturowy

 

2. DRAGON Golden Merlot - Shih Tzu

 

3. GINGER STAR Dyas Poland FCI - Sznaucer olbrzym czarny

 

4. POWER CANCRIMO Załoga Nelsona - Nowofundland

 


/niedziela/

 

 

1. EDBRIOS Love me Tender - Kerry Blue Terrier

 

2. HUSARIA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski

 

3. Zaltana DARK WINGS DARK WORDS - Siberian Husky

 

4. German Dandies' SHIRLEY MCLAINE - Dandie Dinmont Terrier

 

 


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

 

 

/sobota/

 

1. WENDY Dogomania - Chihuahua krótkowłosy

 

2. Stellanova Poland AVOCADO - Buldog francuski

 

3. GUY OF HOPE Moon Bear - Nowofundland

 

4. KRIS ze Sfory Cętkowanej - Jamnik długowłosy miniaturowy

 


/niedziela/

 

 

1. INFERNAL WARRIOR I´M JUST ENERGIE - Akita amerykańska

 

2. Maryniax FCI XSENIA FOR ALAMARO - Bulterier miniaturowy

 

3. MONA LISA NES Gwadiana FCI - Foksterier krótkowłosy

 

4. BRUNO Equus - Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

 



Najpiękniejsze Szczenię

 

 

/sobota/

 

 

1. COCA COLA Bear Mountain - Nowofundland

 

2. MAMMA MIA Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

 

3. KIMIKANKA Lu Dareva - Mastif hiszpański

 

4. KATASTICO Merlot Poland - Shih Tzu

 


/niedziela/

 

 

1. Arctic Avalanche CIENNA ROSE - Siberian Husky

 

2. CZINO REDHEAD Czeibo - Akita amerykańska

 

3. BLUE BREEZE z Koloseum - Charcik włoski

 

4. LOVE ME the Dream of Gaja - Beagle

 

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

 

/sobota/

 

 

1. MISS NEGRY od Lalanki - Pudel miniaturowy

 

2. VASCO ROSA THEA - Chiński grzywacz

 

3. ABSOLUTELY ALL MY LOVING Shadwell - Seter irlandzki

 

4. PERSA Wilczy Raj - Pointer

 

 

/niedziela/

 

1. ARGOS - Biały owczarek szwajcarski

 

2. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski

 

3. AKIM Adekatos Poland FCI - Golden Retriever

 

4. LAVITITITA od Bobika - West Highland White Terrier

 

 


 

Najlepsza Para

 

 

/sobota/

 

 

1. SPENCER Dogomania & WHITE BUTTERFLY Dogomania - Chihuahua krótkowłosy

 

2. Chesvet Line MUST BE STAR & RED WHITE SWEETS Z Kojca Coli - Shih Tzu

 

3. AJZON z Halikarnasu & KORA z Halikarnasu - Pointer

 

4. Alpine MTN BRUTUS v NA KAZDA POGODĘ & Scandia's NERA N MISTLETOE - Bernardyn długowłosy

 

 

/niedziela/

 

1. SWOJAK Volarius & SAPIEŻANKA Volarius - Polski Owczarek Nizinny

 

2. KIMI Adekatos Poland FCI & KLUSKA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever

 

3. Hjohoo's I'VE BEEN WAITING FOR HJO & PHENOMENAA Seglavi - Cairn Terrier

 

4. Giacobbe Akono z Valdštejnskych lip & Giulia Eliviann z Valdštejnskych lip - Rhodesian Ridgeback

 

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana

 

 

/sobota/

 

1. "Black Ivy" - Seter szkocki (Gordon)

 

2. "Meeganius" - Pudel duży (biały, brązowy, czarny)

 

3. "Dogomania" - Chihuahua krótkowłosy

 

4. "Tesoro Mio" - Hovawart

 

 

/niedziela/

 

1. "Adekatos Poland FCI" - Golden Retriever

 

2. "z Valdštejnských lip" - Rhodesian Ridgeback

 

3. "z Peronówki" - Ceskoslovensky Vlcak

 

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

 

1. SZABLA Kłusująca Sfora FCI - Gończy polski

 

2. AURA Ogarusy - Ogar polski

 

3. ŻART z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny

 

4. DOBRA SŁAWA RANBAZA - Chart polski

 

5. MELISA Krajeńska Nadzieja - Polski Owczarek Podhalański

 

 

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)