Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3-03-2013

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3-03-2013

  • Best in Show<br>judge: Tomasz Borkowski
    Best in Show
    judge: Tomasz Borkowski
  • Best of Group I<br>judge: Anna Kochan
    Best of Group I
    judge: Anna Kochan
  • Best of Group II<br>judge: Małgorzata Hałas
    Best of Group II
    judge: Małgorzata Hałas
  • Best of Group III<br>judge: Dorota Witkowska
    Best of Group III
    judge: Dorota Witkowska
  • Best of Group IV<br>judge: Andrzej Brabletz
    Best of Group IV
    judge: Andrzej Brabletz
  • Best of Group V<br>judge: Małgorzata Supronowicz
    Best of Group V
    judge: Małgorzata Supronowicz
  • Best of Group VI<br>judge: Andrzej Brabletz
    Best of Group VI
    judge: Andrzej Brabletz
  • Best of Group VII<br>judge: Jan Ryk
    Best of Group VII
    judge: Jan Ryk
  • Best of Group VIII<br>judge: Viera Vítková
    Best of Group VIII
    judge: Viera Vítková
  • Best of Group IX<br>judge: Leoš Jančík
    Best of Group IX
    judge: Leoš Jančík
  • Best of Group X<br>judge: Alenka Pokorn
    Best of Group X
    judge: Alenka Pokorn
  • Junior Best in Show (Saturday)<br>judge: Piotr Król
    Junior Best in Show (Saturday)
    judge: Piotr Król
  • Junior Best in Show (Sunday)<br>judge: Jan Ryk
    Junior Best in Show (Sunday)
    judge: Jan Ryk
  • Best of Baby (Saturday)<br>judge: Alenka Pokorn
    Best of Baby (Saturday)
    judge: Alenka Pokorn
  • Best of Baby (Sunday)<br>judge: Božena Ovesná
    Best of Baby (Sunday)
    judge: Božena Ovesná
  • Best of Puppy (Saturday)<br>judge: Małgorzata Supronowicz
    Best of Puppy (Saturday)
    judge: Małgorzata Supronowicz
  • Best of Puppy (Sunday)<br>judge: Leoš Jančík
    Best of Puppy (Sunday)
    judge: Leoš Jančík
  • Best of Veteran (Saturday)<br>judge: Božena Ovesná
    Best of Veteran (Saturday)
    judge: Božena Ovesná
  • Best of Veteran (Sunday)<br>judge: Maciej Kozber
    Best of Veteran (Sunday)
    judge: Maciej Kozber
  • Best of Polish Breeds<br>judge: Małgorzata Supronowicz
    Best of Polish Breeds
    judge: Małgorzata Supronowicz
  • Best Dog of Zielona Góra branch<br>of the Polish Kennel Club<br>judge: Piotr Król
    Best Dog of Zielona Góra branch
    of the Polish Kennel Club
    judge: Piotr Król

   

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2013 dobiegła końca, dziękujemy serdecznie wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Dziękujemy również autorom zdjęć Panu Tomaszowi Borkowskiemu oraz Panu Łukaszowi Koźlarkowi za utrwalenie naszej wystawy na fotografiach i udostępnienie swoich materiałów.

 

Komitet Organizacyjny

 


 

 

 BEST IN SHOW

 

1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki

 

3. Japaro WITH VESCAMONTANA - Owczarek szetlandzki

 

4. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier

 


 

Best of Group FCI

 

Grupa I

 

1. Japaro WITH VESCAMONTANA - Owczarek szetlandzki

 

2. Moon Shine Blue PAPRIKA AND PASSION - Owczarek australijski

 

3. AJMAL MA YKOUN od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy

 

4. ZAWOJA z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny

 

 


 

Grupa II

 

1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. Blepers MIG - Rottweiler

 

3. INO SAN DIEGO San Diego D.W. - Cane Corso Italiano

 

4. LAYLA Flosculi St. Franciscus - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

 

 


 

Grupa III

 

1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier

 

2. ONE IN MILLION Nove Kasio - Yorkshire Terrier

 

3. BRANDON SUMO SAN ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki

 

4. Ale Heca BORYS - Staffordshire Bull Terrier

 

 


 

Grupa IV

 

1. INTELLIGENT Ot Mariny Kuranovoy - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

 

2. AXA Grądowe Zbocza - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

3. BOOGIE WOOGIE GRACEFUL DACHSHUND - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

4. Kinchville VINNO VERETTI - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

 


 

Grupa V

 

1. UNBEATEN Premiera - Szpic miniaturowy

 

2. GLOW ARCTIC STAR Yoshi&Us - Samoyed

 

3. EXTRAVAGANCE of Cool Water - Siberian Husky

 

4. Obsidion AUTOBOT TICCA - Basenji

 

 


 

Grupa VI

 

1. BARTOLI Z Kleony  - Rhodesian Ridgeback

 

2. DARCY - Bloodhound

 

3. ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT - Beagle

 

4. JASÁNEK Roborovski - Porcelaine

 

 


 

Grupa VII

 

1. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki

 

2. MOOL Patrick  Haus - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

 

3. LEONARDO DA VINCI ELATER POLONICA - Seter angielski

 

4. PORTER Pepperoni Team - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

 


 

Grupa VIII

 

1. LEWIS TRYST ze Slovanské tvrze - Cocker spaniel amerykański

 

2. NATO Adekatos Poland - Golden Retriever

 

3. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo

 

4. CATCH THE WIND Renmil's Dream - Cocker spaniel angielski

 

 


 

Grupa IX

 

1. El Minja's XIVAS - Lhasa Apso

 

2. HARRY POTTER z Naszej Bajki - Buldog francuski

 

3. White Field RIO - Maltańczyk

 

4. Denemore SOMETHING INDINA AT OMEGAVILLE - Spaniel kontynentalny Papillon

 

 


 

Grupa X

 

1. Sportingfield MADE IN THE USA FOR MASARU - Whippet

 

2. Kel Az'Amour FELOU-FELOU - Chart afrykański (Azawakh)

 

3. Calamus PHOENIX - Chart afgański

 

4. FARFORNA FIGURA Polot - Chart rosyjski borzoj

 

 


 

Junior Best in Show

 

 

/sobota/

 

1. DOROTKA Ewenement - Bokser

 

2. Ex Sentia CATCH ME IF YOU CAN - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

3. YORRIS Crista Mini - Pudel Toy

 

4. GEISHA Pomarszczony Czar - Mops

 


 /niedziela/

 

1. ESPERTO TOUCHLESS Itapuca - Basenji

 

2. ASHERA Elvikam - Owczarek australijski

 

3. FOOL FALLING IN LOVE OF Dominoscots - Terier szkocki

 

4. ULO ORLEN Unita - Basset Hound

 

 


 

Najpiękniejsze Baby 

 

 

/sobota/

 

1. BAYER Aralkum - Owczarek środkowoazjatycki

 

2. YARIK ROINGOLD Djemanshi - Chiński grzywacz

 

3. FINEZJA na Każdą Pogodę - Bernardyn krótkowłosy

 

4. DRAGON Golden Merlot - Shih Tzu

 

 
/niedziela/

 

1. Winter Melody TROUBLE MAKER - Siberian Husky

 

2. Follies REVONTULI SARRACENIA - Labrador Retriever

 

3. LARUM Czarna Złaja - Gończy polski

 

4. EL PACO Słoneczna Pomerania - Szpic miniaturowy

 

 


 

Najpiękniejsze Szczenię

 

 

/sobota/

 

1. JULES Asterniger - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. DACJA na Każdą Pogodę - Bernardyn krótkowłosy

 

3. NOSTRA Cohors Poland - Cane Corso Italiano

 

4. Full House SECRETARIAT - Bullmastiff

 

 
 /niedziela/

 

1. Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR - Samoyed

 

2. SAVANNAH Mei- Lan - Chow Chow

 

3. Lordsett JUST DO IT - Springer spaniel angielski

 

4. ORGINAL DIAMOND Ars Ashanti - Yorkshire Terrier

 

 


 

Najpiękniejszy Weteran 

 

 

/sobota/

 

1. OLSEN Bella Fraga - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

 

2. A'ALAYA ZARIA GRAND Hajan - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

3. FANTAGHIRO Zikkurat - Chiński grzywacz

 

4. ABBA - Mastif tybetański

 

 

/niedziela/

 

1. Winterfrost's BETTY BOOP - Siberian Husky

 

2. BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana PT - Owczarek szetlandzki

 

3. GOSSPEL SINGER Catonium - Cocker spaniel amerykański

 

4. PANDORA SURPRISE Nord-Stern - Samoyed

 

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

 

1. ZAWOJA z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny

 

2. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski

 

3. GWIDON Arcturus - Chart polski

 

4. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański

 

 



Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra

 

 

1. BELMONDO Merlot - Shih Tzu

 

2. Bramerita BRATILDA ON FIRE - Chihuahua krótkowłosy

 

3. WINCHESTER Terviland - Owczarek belgijski Tervueren

 

4. HOLLYWOOD KISS Del Pueblito - Chihuahua długowłosy

 

 

 

 

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)