Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3/4-03-2018

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3/4-03-2018

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2018 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych oraz katalog powystawowy.

 

Serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Brusiło oraz członków Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego - autorów zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się na naszym fanpage'u na Facebooku >> TUTAJ <<.

 

Komitet Organizacyjny

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)

 


  

BEST IN SHOW

 

1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

2. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland

 

3. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)

 

4. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 


 

Best of Group FCI

Grupa I

 

1. OSSI Wilczy Biały Kieł - Biały owczarek szwajcarski

 

2. BAŁKANICA Kontekst - Polski Owczarek Nizinny

 

3. SEX BOMB Fulfilled Dream (FCI) - Owczarek szetlandzki

 

4. Glamdring´s Glow of Bordertreowe - Border Collie

 


Grupa II

 

1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland

 

2. SHERIDAN TIESTO Bella Fraga - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

 

3. Gently Born YABBA DABBA DOO - Sznaucer olbrzym czarny

 

4. MY LOVE GOLD KING FIRE - Shar Pei

 


Grupa III

 

1. YOU LOOK AT ME Vertragus - Norfolk Terrier

 

2. LORD OF THE LIMELIGHT Berserker - Staffordshire Bull Terrier

 

3. You Are My One Stribrne Prani - Yorkshire Terrier

 

4. OH I'M SO PRETTY OD BOBIKA - West Highland White Terrier

 


Grupa IV

 

1. KARMA Hokus Pokus z Perłowej - Jamnik długowłosy standardowy

 

2. SPRYTKA Z Dziada Pradziada - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

3. Puma Bartiboro - Jamnik długowłosy króliczy

 

4. ANDRA z Grinberg - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 


 Grupa V

 

1. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)

 

2. Bahaticca's HOGWARTS WIZARD - Basenji

 

3. Winter Melody YOU ARE IN TROUBLE - Siberian Husky

 

4. Nellirel Demi Klik - Thai Ridgeback Dog

 


 Grupa VI

 

1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

2. Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin - Rhodesian Ridgeback

 

3. Karakush Arnotts Tim Tam - Beagle

 

4. DALILA Succession of Baron - Grand Basset Griffon Vendeen

 


 Grupa VII

 

1. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. ARKO z Wejherowskiej Bukowiny - Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek

 

3. Erin z Budmeric - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

 

4. Bor z Mesinske hajovny - Pointer

 


Grupa VIII

 

1. Heyoka's Red Flame for Edison Hope - Nova Scotia Duck Tolling Retriever

 

2. AVALANCHE Kreuzburg - Labrador Retriever

 

3. THINK TWICE Catonium - Cocker spaniel amerykański

 

4. Catch the Wind Venice - Golden Retriever

 


Grupa IX

 

1. Kalcytowy Zakątek (FCI) Gold Diament - Pudel duży (czarny)

 

2. Ra Sa-Ya von Kanchen - Junga - Terier tybetański

 

3. Russisch Geist SHAKIRA - Brabantczyk

 

4. Sweet Carlo Dogomania - Chihuahua krótkowłosy

 


Grupa X

 

1. Fionn Clann SHERWOOD AT CALETTO - Greyhound

 

2. CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - Whippet

 

3. Ramon Dabka's - Chart perski (Saluki)

 

4. SORAYA Festina - Wilczarz irlandzki

 


 

Junior Best in Show

 

/piątek/


1. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)

 

2. Sonata Arctica (FCI) WOLUSPA O'NEW DAIMOND - Samoyed

 

3. LORD OF THE LIMELIGHT Berserker - Staffordshire Bull Terrier

 

4. RITA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/

 

1. Sexy Bomba Grande Leonis - Leonberger

 

2. IVAN od Lalanki Poland (FCI) - Pudel miniaturowy (czarny)

 

3. Sasquehanna (FCI) CUPRA - Mops

 

4. Royal Zoi Taurunum Angel's - Cavalier King Charles Spaniel

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/


1. Madeleine Danitty - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

2. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

3. VENUS'S LOOKING GLASS Terra Mek - Jamnik szorstkowłosy króliczy

 

4. Calamus COPYRIGHT - Chart afgański

  


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

  

/piątek/


1. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki

 

2. Bombadee (FCI) ONE CHANCE - Golden Retriever

 

3. NESSIE O'BRODVER Virta Valo FCI - Samoyed

 

4. Adara Night Queen - Akita amerykańska

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/


1. RU-PAUL’S CARMEN CARRERA - Brabantczyk

 

2. AMY Royal Blues Bubbles (FCI) - Boston Terrier

 

3. STEFANIA Corine Bene Te (FCI) - Buldog francuski

 

4. U ARE MY LOVE Wielkopolski Bernardyn - Bernardyn krótkowłosy

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/


1. D'Argento Vien B-FRESH - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. Katakami KIREI - Whippet

 

3. Quinn Cofi Capito - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

4. Barda Sfora Berdysza - Gończy polski

 



Najpiękniejsze Szczenię

  

/piątek/


1. LOLITA Mera Vallis - Labrador Retriever

 

2. HONOROWY HAROLD Poppy Farm - Jack Russell Terrier

 

3. ELVIS IZ STOLITSY URALA - Flat Coated Retriever

 

4. Just Kidding Allstar - Staffordshire Bull Terrier

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/


1. MISS KATHERINA Od Lalanki - Pudel miniaturowy (czarny)

 

2. Fullhouse Bull's Papaya Dream - Bullmastiff

 

3. AKCES Magical Black Dream (FCI) - Sznaucer olbrzym czarny

 

4. MASSIMO My Gal-Bull (FCI) - Buldog angielski

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/


1. ADRENALINE Pomysł na (FCI) - Owczarek szetlandzki

 

2. All All All Artegerd - Pointer

 

3. LUCKY LOSER Imperium Star - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

4. Kangasvuokon Lumo - Owczarek szkocki krótkowłosy

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

/piątek/


1. You Are My One Stribrne Prani - Yorkshire

 

2. XENTI Jarwik - West Highland White Terrier

 

3. BLACK VELVET Bullwitmo - Bulterier miniaturowy

 

4. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/


1. Ivette Ivy Elite House - Doberman

 

2. BIG PRINCE OF POLAND Tołdi - Dog z Majorki

 

3. IMBIR Z Gorzyckiej Zagrody - Berneński pies pasterski

 

4. Wenrick's Face Of Yin Da's - Shih Tzu

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/


1. JACKPOT Simpatica PS - Beagle

 

2. DON DIEGO Gorzowska Panorama - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

3. Nero vom Baruther Land - Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

4. RED CONNER Jodłowa Osada - Seter irlandzki

 


 

Najlepsza Para

 

/piątek/


1. Bahaticca's HOGWARTS WIZARD & Bahaticca`s HOGWARTS WITCHCRAFT - Basenji

 

2. WIEDEŃ Adekatos Poland FCI & RITA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever

 

3. I'M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika  & OH I'M SO PRETTY OD BOBIKA - West Highland White Terrier

 

4. Hotheads CISCO JUN. SWEET BOY & SWEET CALINECZKA Chucho Topline (FCI) - Bulterier miniaturowy

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/


1. SHERIDAN TIESTO Bella Fraga & ZACNA DAMA Dzikie Pola FCI - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny

 

2. JASZA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii & CALIFORNIA DREAM Ederlezi - Czarny terier rosyjski

 

3. MY LOVE Gold King Fire  & TRIVIA SIROCCO Gold King Fire - Shar Pei

 

4. EFREN Qwirynus & CAMELLIA Qwirynus FCI - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/ 

 

1. Glamdring´s Glow of Bordertreowe & Action Reaction Legemond - Border Collie

 

2. ARTAX Czarci Pazur & BELZE BORUTA vom Haus Seiffert - Owczarek belgijski - Malinois

 

3. Jestan II z Peronówki & Q'Jutryboga II z Peronówki - Ceskoslovenský Vlciak

 

4. REKRUT Acalantis FCI & BAŁAŁAJKA Herbu Węszynos FCI - Chart polski

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana

 

/piątek/


1. "Sonata Arctica (FCI)" - Samoyed

 

2. "Adekatos Poland FCI" - Golden Retriever

 

3. "Erix" - Flat Coated Retriever

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/sobota/


1. "Anibarh" - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

2. "Qwirynus FCI" - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)

 

3. "Kalcytowy Zakątek (FCI)" - Pudel duży (czarny)

 

4. "Grande Leonis" - Leonberger

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  

/niedziela/ 

 

1. "Danitty" - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

2. "Alhaya" - Chart perski (Saluki)

 

3. "Tarreon" - Rhodesian Ridgeback

 

4. "Cofi Capito" - Owczarek australijski (typ amerykański)

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

2. BAŁKANICA Kontekst - Polski Owczarek Nizinny

 

3. ASTERIX Dynastia Podhala (FCI) - Polski Owczarek Podhalański

 

4. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus - Chart polski