Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 5/6-03-2016

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 5/6-03-2016

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2016 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. W tym roku zgłoszono rekordową ilość psów (ponad 2800) na naszą wystawę. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.

 

Komitet Organizacyjny

 

 

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)

 


 

 

BEST IN SHOW

 

 

1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

2. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

3. Spellbound's BLACK TIE AFFAIR - Jamnik krótkowłosy standardowy

 

4. ZORAN Stella Venandi - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

 


 

Best of Group FCI

 

Grupa I

 

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

2. Heart-Throbs ANAKIN BELIVES IN DREAMS - Schipperke

 

3. LAIS LETE Millanion - Owczarek staroangielski Bobtail

 

4. AussiePride FLY ME TO THE MOON - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

 


 

Grupa II

 

 

 

1. PRESIDENT IZ DINASTII CHAMPIONOV - Cane Corso Italiano

 

2. DEMETRIA Cato Sunion - Nowofundland

 

3. MY LOVE Gold King Fire - Shar Pei

 

4. Fullhouse Bull's (FCI) HORTENSJA - Bullmastiff

 

 


 

Grupa III

 

 

 

1. NEW YORK Stribrne prani - Yorkshire Terrier

 

2. PAJERO z Płockiego Wzgórza - Kerry Blue Terrier

 

3. Flaire M MARVEL - Airedale Terrier

 

4. Avemessania WHITE KNIGHT IN THE MASK A - Parson Russell Terrier

 

 


 

Grupa IV

 

 

 

1. Spellbound's BLACK TIE AFFAIR - Jamnik krótkowłosy standardowy

 

2. Happy Dynasty VENEZIA DLA JU-LIN - Jamnik krótkowłosy króliczy

 

3. FAMOSO Światołdycz - Jamnik długowłosy standardowy

 

4. HART z Vochovny - Jamnik długowłosy miniaturowy

 

 


 

Grupa V

 

 

 

1. Meisterhaus LIVE`N IT UP - Basenji

 

2. ROXY D.B. Arctic - Siberian Husky

 

3. ARALLIA CATLEA Rokoli - Nagi pies peruwiański miniaturowy

 

4. IMAGINE Laska Faina - Chow Chow

 

 


 

Grupa VI

 

 

 

1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

2. BARTOLO Galopująca Fufla - Basset Hound

 

3. Black Majesty CELEBRITY - Grand Basset griffon vendeen

 

4. LA LA Raining Dog - Beagle

 

 


 

Grupa VII

 

 

 

1. ZORAN Stella Venandi - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy

 

2. ZAYON Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

3. Utazó SZIVES - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

4. Lofty DESPERADO - Seter irlandzki

 

 


 

Grupa VIII

 

 

 

1. KISS ME QUICK Rusty Love - Golden Retriever

 

2. DEMON MAGIC Cordata - Portugalski pies dowodny

 

3. CLUMBER CARLOS od Bilych jelenu - Clumber Spaniel

 

4. MISTY MOUNTAIN BULL DURHAM AT Ghoststone - Labrador Retriever

 

 


 

Grupa IX

 

 

 

1. Boston Style CALISTO AND HIS MAGIC CHARM - Boston Terrier

 

2. Montenegro STARS ELFIN EMPEROR - Chihuahua krótkowłosy

 

3. ZORBA Vestris - Chihuahua długowłosy

 

4. Cotonbrie LADY MARGOTH - Coton de Tulear

 

 


 

Grupa X

 

 

 

1. LARGO LAMAZ Festina - Wilczarz irlandzki

 

2. ICTUS Arcturus - Chart polski

 

3. Padparadscha´s KEEP ON RUNNING - Chart afgański

 

4. Flyingzoi's MIKADO - Chart rosyjski borzoj

 

 


 

Junior Best in Show

 

 

/sobota/

 

 


1. BAKARAT Cobegarden FCI - Coton de Tulear

 

2. ROSKOSHNAYA DEVITSA S OZERA RAZLIV - Czarny terier rosyjski

 

3. FEJO Ager Trifolium - Leonberger

 

4. DILAJTFUL DRIM SUDARYNYA BARYNYA - Rosyjski toy długowłosy

 


/niedziela/

 

 


1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

2. BRUCE Daxer-Jack /FCI/ - Jack Russell Terrier

 

3. DALILA Succession of Baron - Grand Basset griffon vendeen

 

4. Winter Melody BREAK THE WAVE - Siberian Husky

 

 


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

 

 

/sobota/

 

 


1. NOBEL Wielkopolski Bernardyn - Bernardyn krótkowłosy

 

2. RUSH Słoneczny Sad - Buldog angielski

 

3. BONJOUR MON CHOCOLAT Mengo Celebration - Rosyjski toy długowłosy

 

4. KEBAB Pomarszczony Czar - Mops

 


/niedziela/

 

 


1. EILA Andraste - Cocker spaniel angielski

 

2. STANLEY Festina - Wilczarz irlandzki

 

3. Winter Melody LIL A BIT OF TROUBLE - Siberian Husky

 

4. CAPRI z Chaty Leona - Biały owczarek szwajcarski

 

 



Najpiękniejsze Szczenię

 

 

/sobota/

 

 


1. Cass'Imperium (FCI) LEELOO MASCOTTE - Buldog francuski

 

2. Monwhite Star NUMBER ONE - Maltańczyk

 

3. SHERRY Granadapeis - Shar Pei

 

4. Boston Style TIFFANY SHE IDEAL REALITY - Boston Terrier

 


/niedziela/

 

 


1. Tauro PANDEROSA - Szpic miniaturowy

 

2. Diamond Rush ARSENE WENGER - Owczarek australijski (typ amerykański)

 

3. Joyful Event's KASANOVA - Cocker spaniel amerykański

 

4. BARBADOS Kimmy Land - Jack Russell Terrier

 

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

 

/sobota/

 

 


1. CALMATO Merlot Poland - Shih Tzu

 

2. NEMO z Kąpieliska Marzeny - Nowofundland

 

3. MELEK z Dachu - Jamnik krótkowłosy standardowy

 

4. EDEIC - Mastif tybetański

 

 

/niedziela/

 

 


1. Absolutely Spotless ZENIT - Beagle

 

2. GROOVY LITTLE AMORIST von Palatina Aurora - Szpic miniaturowy

 

3. MAŁY KSIĄŻĘ Casidi - Owczarek szetlandzki

 

4. BUBBLE TROUBLE Lady World FCI - West Highland White Terrier

 

 


 

Najlepsza Para

 

 

/sobota/

 

 


1. DOBROMIR Baciary z Kniaziowskiej Dynastii & DOVANA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii - Czarny terier rosyjski

 

2. BAKARAT Cobegarden FCI & Cotonbrie LADY MARGOTH - Coton de Tulear

 

3. Lofty DESPERADO & Lofty HARPI - Seter irlandzki

 

4. New Era's OREGON & I'M MARILYN MONROE Mengo Celebration - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

 

 

/niedziela/


 

 

1. Aureus Aures APOLLO & Aureus Aures ATENA - Welsh Corgi Pembroke

 

2. AYIT HUSKY z Grodu Halszki (FCI) & TAGES the Future is Ours (FCI) - Siberian Husky

 

3. Heart-Throbs ANAKIN BELIVES IN DREAMS & Ab Nunc SALMA - Schipperke

 

4. EBERHARD BLACK Amoreno & Platero Primus BAIL MORENA - Owczarek szetlandzki

 

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana

 

 

/sobota/


 

 

1. "Baciary z Kniaziowskiej Dynastii" - Czarny terier rosyjski

 

2. "Monwhite Star" - Maltańczyk

 

3. "Czubaryk" - Landseer (typ kontynentalno-europejski)

 

4. "Sirocco Gold FCI" - Shar Pei

 

 

/niedziela/


 

 

1. "z Domu Majki FCI" - Yorkshire Terrier

  

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

 

 

1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

2. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski

 

3. ICTUS Arcturus - Chart polski

 

4. BACHMAT Sfora Nemroda - Ogar polski