Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 7/8-03-2015

Wystawy » Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 7/8-03-2015

 

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2015 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. W tym roku zgłoszono rekordową ilość psów (prawie 2600) na naszą wystawę. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych oraz katalog powystawowy.

 

Komitet Organizacyjny

 

 

 


 

KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)

 


 

 

BEST IN SHOW

 

 

1. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy

 

2. Gently Born YABBA DABBA DOO - Sznaucer olbrzym czarny

 

3. MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

4. WINTERBOURNE DARK MOON RISING - Field spaniel

 


 

Best of Group FCI

 

Grupa I

 

 

1. MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

2. GrandGables MR BOMBASTIC - Owczarek szetlandzki

 

3. CITADELLA Cofi Capito - Owczarek australijski

 

4. BEJA Matador - Owczarek niemiecki krótkowłosy

 

 


 

Grupa II

 

 

1. Gently Born YABBA DABBA DOO - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. ZOLA Tempi Passati - Cane Corso Italiano

 

3. Kenamu BRAVO MASTER - Nowofundland

 

4. HINATA DREAM SPACE Gold King Fire - Shar Pei

 

 


 

Grupa III

 

 

1. HELL'S ANGEL - Staffordshire Bull Terrier

 

2. GO-GO NARCOTIC Bullbabdit - American Staffordshire Terrier

 

3. GULABIN'S CHIEF CODY - Terier szkocki

 

4. DEBRA Wantedbulls - Bulterier miniaturowy

 

 


 

Grupa IV

 

 

1. NUGAT Z Dziada Pradziada - Jamnik szortskowłosy standardowy

 

2. IRON MAN z Dworu Diany - Jamnik długowłosy minaturowy

 

3. PRIMO Homagium - Jamnik krótkowłosy standardowy

 

4. DRAKO z Damasławka - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

 

 


 

Grupa V

 

 

1. Starlight's SUPER SWEET - Szpic miniaturowy

 

2. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky

 

3. Sonata Arctica (FCI) KNULF BRODVERSON - Samoyed

 

4. LOVE AT FIRST SIGHT Wonderland Itar - Thai Ridgeback Dog

 

 


 

Grupa VI

 

 

1. RAPSODIA Esflores FCI - Beagle

 

2. ULO ORLEN Unita - Basset Hound

 

3. Black Majesty CELEBRITY - Grand Basset griffon vendeen

 

4. DECIMUS Cervarius - Gończy berneński

 

 


 

Grupa VII

 

 

1. BONA Imperial Weimaraner - Wyżeł weimarski krótkowłosy

 

2. Lofty ESSENTIAL KILLING - Seter irlandzki

 

3. CRAZY Tajemstvi Karpat - Wyżeł węgierski krótkowłosy

 

4. Sheradin's Star BALVENIE - Seter angielski

 

 


 

Grupa VIII

 

 

1. WINTERBOURNE DARK MOON RISING - Field spaniel

 

2. CHARM AND PASSION Avendesora Poland (FCI) - Springer spaniel angielski

 

3. Flatcurls POWER CHOCOLATE - Flat Coated Retriever

 

4. Dolbia BE MINE - Labrador Retriever

 

 


 

Grupa IX

 

 

1. WESOŁY WITEK Astarte Gold - Shih Tzu

 

2. Montenegro STARS ELFIN EMPEROR - Chihuahua krótkowłosy

 

3. Attila-Laki BLACK JOKTAN - Pudel średni czarny

 

4. AMBROISE Sweet Cookies - Buldog francuski

 

 


 

Grupa X

 

 

1. Padparadscha"s CATCH ME IF YOU CAN - Chart afgański

 

2. CARISSA Al Zahra - Chart perski (Saluki)

 

3. Salgrey'S BATILDA - Greyhound

 

4. Vindhauses GRAZIANO - Charcik włoski

 

 


 

Junior Best in Show

 

 

/sobota/

 


1. Gently Born YABBA DABBA DOO - Sznaucer olbrzym czarny

 

2. WESOŁY WITEK Astarte Gold - Shih Tzu

 

3. PRESIDENT Iz Dinastii Chempionov - Cane Corso Italiano

 

4. PRIMO Homagium - Jamnik krótkowłosy standardowy

 


/niedziela/

 


1. GULABIN'S CHIEF CODY - Terier szkocki

 

2. LEO SURPRISE Gracja-Pom - Szpic miniaturowy

 

3. Chris Team SILNY ZDZICHU - Welsh Corgi Cardigan

 

4. GLAMOROUS GENTELMAN Green Place Poland - Cocker spaniel amerykański

 

 


 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

 

 

/sobota/

 


1. Ex Sentia DEVILS ADVOCATE - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

2. CAYUGA HOT OF THE PRESS - Nowofundland

 

3. MOYA MIYA Lu Dareva - Mastif hiszpański

 

4. KISS ME NEO Sequedille (FCI) - Mops

 


/niedziela/

 


1. NW WISHMASTER SENTINEL - American Staffordshire Terrier

 

2. LASCALA ZIEMAN - Jack Russell Terrier

 

3. TESSA Mei-Lan FCI - Chow Chow

 

4. BOB THE BEAR Nescaland - Owczarek australijski

 

 



Najpiękniejsze Szczenię

 

 

/sobota/

 


1. CARLOS Cancrimo - Nowofundland

 

2. ZANOZA V Serdce Vilotti Tanro - Shar Pei

 

3. FUSILLO DELLA VAL VEZZENO - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

4. BONITOS COMPANEROS WINNITOU - Cavalier King Charles Spaniel

 


/niedziela/

 


1. BUGATTI Daikoku - Akita amerykańska

 

2. WINTERBOURNE DARK MOON RISING - Field spaniel

 

3. MATA HARI Simpatica PS - Beagle

 

4. Laif Spring YALTA - Welsh Corgi Pembroke

 

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

 

/sobota/

 


1. JOLIEE Madison's - Bokser

 

2. JAGÓDKA z Gangu Łysych - Chiński grzywacz

 

3. RATELLA z Norblińskiej Doliny - Czarny terier

 

4. BELMONDO Merlot - Shih Tzu

 

 

/niedziela/

 


1. LANZUI LIAM Mei-Lan FCI - Chow Chow

 

2. YANTE Adekatos - Golden Retriever

 

3. BLUE STAR of Crystal Lake - Owczarek australijski

 

4. ASANKA po Zbóju - Gończy polski

 

 


 

Najlepsza Para

 

 

/sobota/

 


1. Ex Sentia Devils Advocate & Ex Sentia Caught You Looking - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

2. BOSMAN Black Legion (FCI) & BEZA Black Legion (FCI) - Czarny terier

 

3. Dos Millones Eternal Amigos Familias  & Double Trouble Eternal Amigos Familias - Mops

 

4. HERO Kabri & FRIDA MARGAROTT Erdenet - Rottweiler

 

 

/niedziela/


 

1. KIMI Adekatos Poland & KORA Adekatos Poland - Golden Retriever

 

2. Windream FERRARI & Windream FOLLOW ME - Owczarek belgijski Tervueren

 

3. DEMON MAGIC Cordata  & DARWA SEA Cordata - Portugalski pies dowodny

 

4. Carlos Winner Szafran & A’Hannah Montana Szafran - Yorkshire Terrier

 

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana

 

 

/sobota/


 

1. "Elitesee" - Sznaucer średni pieprz i sól

 

2. "Golden Merlot" - Shih Tzu

 


 

/niedziela/


 

1. "Adekatos Poland FCI" - Golden Retriever

 

2. "Raider’s Antania" - Airedale Terrier

 

3. "Windream" - Owczarek belgijski Tervueren

 

 


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich

 

 

1. MARCO POLO Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański

 

2. DREKO Dzicza Simiga (FCI) - Gończy polski

 

3. BACHMAT Sfora Nemroda - Ogar polski

 

4. Ponadto ANTOSZ - Polski Owczarek Nizinny

 

5. ICTUS Arcturus - Chart polski