XXIX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Drzonków 5/6-03-2011

Wystawy » XXIX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Drzonków 5/6-03-2011

 

BEST IN SHOW


1. Claramand IN ACTION - Cocker spaniel angielski
2. Winterfrost’s PEGASO - Siberian Husky
3. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański
4. FRYDERYK Ewenement - Bokser

 


 

Best of Group FCI


Grupa I

  1. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański

  2. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny

  3. BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila - Owczarek szetlandzki

  4. CAR z Mylnej Gromady - Owczarek niemiecki

 

Grupa II

  1. FRYDERYK Ewenement - Bokser

  2. Szczurołap z Dalekiej REMUS - Sznaucer olbrzym czarny

  3. BANDHURA Yamatsan - Mastif tybetański

  4. Letty EXQISITE DOG - Dog niemiecki pręgowany

 

Grupa III

  1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier

  2. Voldemort LORD - West Highland White Terrier

  3. Young Duke’s COMMANDER IN CHIEF - Airedale Terrier

  4. Cairn-Lady’s WHO’S THERE WIN - Cairn Terrier

 

Grupa IV

  1. CHANCE ON SUCCESS Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

  2. MATYLDA Canis Venator - Jamnik krótkowłosy standardowy

  3. GARIBALDI Elsanta - Jamnik długowłosy miniaturowy

  4. EIN-SCHOKO-TRAUM v. Goldgrund - Jamnik szorstkowłosy standardowy

 

Grupa V

  1. Winterfrost’s PEGASO - Siberian Husky

  2. Jazgar MAD MAX - Akita amerykańska

  3. PANDORA SURPRISE Nord-Stern - Samoyed

  4. Nirse RUNAKO - Basenji

 

Grupa VI

  1. ZENITH Anusi Marzenie - Dalmatyńczyk

  2. FAGO Berkelejka - Beagle

  3. GUIDE FORESTIER Rewelacja z Galicji - Petit Basset Griffon Vendeen

  4. IJABA BINGA Loewenchwanz - Rhodesian Ridgeback

 

Grupa VII

  1. Vicarys FANCYTHAT - Seter irlandzki

  2. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski  krótkowłosy

  3. Camelot’s SOME LIKE IT HOT - Wyżeł weimarski krótkowłosy

  4. Silver Fog VENECIA - Seter angielski

 

Grupa VIII

  1. Claramand IN ACTION - Cocker spaniel angielski

  2. Linmoor BACK ON TRACK - Springer spaniel angielski

  3. SOUL Lenda Moura - Golden Retriever

  4. UNCLE JACK Kociokwik - Labrador Retriever

 

Grupa IX

  1. KENZO Pomarszczony Czar - Mops

  2. MY FAIR LADY v. Ping-Ting-Schan - Shih Tzu

  3. HENNY-LOU Cinsky demant - Pekińczyk

  4. ARABELLA M.K. Złocisty Jastrun - Pudel średni brązowy

 

Grupa X

  1. CHEBIR De Nulle Part Aulerus - Azawakh

  2. BAUBLIS Forum Romanum - Charcik włoski

  3. Bilans JUST THINK OF ME - Chart rosyjski borzoj

  4. KAL HO NAA HO Varius Avis - Chart afgański

 


 

Junior Best in Show


  /sobota/

  1. ADVENTURE AMANDE Paramita - Seter angielski

  2. Ex Sentia OCEAN’S ELEVEN - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

  3. SNOW ANGEL Pasala - Sznaucer olbrzym czarny

  4. ARRAKIS GLAMOUR Soni'g - Shih Tzu


  /niedziela/

  1. AYSHALAK od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy

  2. CATCH THE WIND Renmil’s Dream - Cocker spaniel angielski

  3. Bilans JUST THINK OF ME - Chart rosyjski borzoj

  4. GORGEOUS Gorzowska Panorama - Owczarek australijski

 


 

Najpiękniejsze Baby


  /sobota/

  1. ULA de Presa Awangarda - Dog kanaryjski

  2. NOBODY CAN’T STOP ME z Czańca - Lhasa Apso

  3. BRUNO MARS NilWorld - Shar pei

  4. IRON MANN Vestris - Chihuahua krótkowłosy


  /niedziela/

  1. Peasblossom HEAVEN SENT AT LORDSETT - Springer spaniel angielski

  2. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski

  3. IRDA Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski

  4. BIRMA ze Stajennych Progów - Basset Hound

 



Najpiękniejsze Szczenię


  /sobota/

  1. FAGOT Poniatowskie Piaski - Polski Owczarek Podhalański

  2. SONO NABUCCO DA Magie Blanche - West Highland White Terrier

  3. F’CHISAI GO of Kamino Ken - Akita

  4. Camlin Seadancer MADE IN AMERICA FOR - Portugalski pies dowodny


  /niedziela/

  1. PAVEL von der Zenteiche - Owczarek niemiecki długowłosy

  2. AKARA Quintessence of Beauty - Yorkshire Terrier

  3. Catch the Wind ACY - Golden Retriever

  4. KLOTYLDA Roborovski - Bloodhound

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

  /sobota/

   1. ARIKA I.R. Satysfakcja - Cane Corso Italiano

   2. TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy - Seter irlandzki

   3. HENNY-LOU Cinsky demant - Pekińczyk

   4. TOLERANT TESSIE ze Zahrabske - Sznaucer średni pieprz i sól

  
  /niedziela/

   1. Bonny and Clyde’s KNOWING ME KNOWING YOU - Bearded Collie

   2. BORUTA Arcturus - Chart polski

   3. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier  szkocki

   4. CASSIUS CLAY Equus - Owczarek niemiecki

  


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich


  1. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny

  2. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański

  3. GWIDON Arcturus - Chart polski

  4. DEMON Bobrowisko - Ogar polski

  5. CYNGIEL Kłusująca Sfora - Gończy polski

  


 

Najpiękniejszy Terier Typu Bull


  1. PINK RASPBERRY Chucho Topline - Bulterier miniaturowy

  2. PORSCHE CARRERA Dziedzictwo Tudora - Bulterier

  3. AXEL Narcotic - American Stafforshire Terrier

 



Najlepsza Para


  /sobota/

  1. Mops:

KENZO Pomarszczony Czar & ABBA SASQUEHANNA Pomarszczony Czar

  2. Shih Tzu:

BELMONDO Merlot & CLEOPATRA Merlot Poland

 

  /niedziela/

  1. Ceskoslovensky  Vlcák:

ELIGO z Peronówki & JAUD Maly Bysterec

 


 

Najlepsza Grupa Hodowlana


  /sobota/

  1. Mops:

Hodowla "POMARSZCZONY CZAR"

  2. Shih Tzu:

Hodowla "GOLDEN MERLOT"