XXX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 18-09-2011

Wystawy » XXX Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Zielona Góra 18-09-2011

 

BEST IN SHOW


1. Redwitch CHAOS N CHARISMA - Akita amerykańska
2. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
3. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy
4. VITAL VERMEER Village Gate - Golden Retriever

 


 

Best of Group FCI


Grupa I

  1. EXODUS Gorzowska Panorama - Owczarek australijski

  2. QAREEN z Peronówki - Ceskoslovensky  Vlcák

  3. SONY z Klanu Prajzendanca - Owczarek niemiecki długowłosy

  4. AYSHALAK od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy

 

Grupa II

  1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy

  2. DANDY ALISTER de L'Etoile de Cyrice - Nowofundland

  3. Bullstiff-Nostra CAESAR II. - Bullmastiff

  4. IOTA DEL-ORTE Custodi Nos - Cane Corso Italiano

 

Grupa III

  1. WIKI-EMILKA Błękitna Hawana - Kerry Blue Terrier

  2. Trufflestaff BLACK BARREL - Staffordshire Bull Terrier

  3. SZARLOTKA SACRA Adrian's Dogs - Terier walijski

  4. TIGRA Fioletowa Magia - Jack Russell Terrier

 

Grupa IV

  1. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

  2. VIVIENNE z Końskiego Raju - Jamnik długowłosy miniaturowy

  3. MAŁA MI Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy króliczy

  4. BRENDA-CZUK Hodowla Myślinów - Jamnik krótkowłosy miniaturowy

 

Grupa V

  1. Redwitch CHAOS N CHARISMA - Akita amerykańska

  2. Old Legend's DOJO-HOSHI - Basenji

  3. Almondi's KEYSHA SUE - Szpic miniaturowy

 

Grupa VI

  1. Maudaxi ALFIE MOON - Petit Basset Griffon Vendeen

  2. MAKENA Darowany Raj - Rhodesian Ridgeback

  3. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski

  4. STRUGA Melodyjny Gon - Gończy polski

 

Grupa VII

  1. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy

  2. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki

  3. BANJO BACARDI by Michule - Seter angielski

  4. LEGENDA ze Stipek - Wyżeł niemiecki krótkowłosy

 

Grupa VIII

  1. VITAL VERMEER Village Gate - Golden Retriever

  2. BLACK PRINCESS Rosagos - Cocker spaniel angielski

  3. Dolbia WILL TO PLEASE - Labrador Retriever

  4. SILVER z Żywieckiej Kotliny - Flat Coated Retriever

 

Grupa IX

  1. MISS NEGRY od Lalanki - Pudel miniaturowy czarny

  2. LEGENDARY SPRING SUNSET z Kojca Coli - Shih Tzu

  3. Tangetoppen's BERRIED TREASURE - Mops

  4. CHRISTMAS CARD Astarte Gold - Pekińczyk

 

Grupa X

  1. ICTUS Arcturus - Chart polski

  2. Insolens CHINA-KLARA - Azawakh

  3. GEISHA Festina - Chart irlandzki wilczarz

  4. PRADA z Ochoczej - Charcik włoski

 


 

Junior Best in Show


  1. Calamus LAST WORD BELONGS TO ME - Chart afgański

  2. SICHUAN GIANT PANDA Na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy

  3. CHRISTMAS CARD Astarte Gold - Pekińczyk

  4. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy

 


 

Najpiękniejsze Baby


  1. NERA Mario Grande - Owczarek niemiecki długowłosy

  2. SHILLA Renmil's Dream - Cocker spaniel angielski

  3. DAILA Saint Mountaine - Samoyed

  4. QURTYZ Astari Staff - American Staffordshire Terrier

 



Najpiękniejsze Szczenię


  1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny

  2. Il Granaio Dei Malatesta Mafalda - Lagotto romagnolo

  3. Kenamu BRAVO MASTER - Nowofundland

  4. Lord of Odate's Inheritance RED ROZENE - Akita amerykańska

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

   1. MAŁA MI Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy króliczy

   2. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier  szkocki

   3. IGOR Iwola - Czarny terier

   4. REDNOCK EMIR Green Dog - Parson Russell Terrier

  


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich


  1. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski

  2. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny

  3. ICTUS Arcturus - Chart polski

  4. STRUGA Melodyjny Gon - Gończy polski

  5. GORDON Białe Szczęście - Polski Owczarek Podhalański