XXXI Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Drzonków 3/4-03-2012

Wystawy » XXXI Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych
Drzonków 3/4-03-2012

 

BEST IN SHOW


1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
2. GLOW ARCTICSTAR Yoshi Us - Samoyed
3. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
4. Insolens CHINA - Azawakh

 


 

Best of Group FCI


Grupa I

  1. YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora - Owczarek szetlandzki

  2. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky  Vlcák

  3. KSANDINA Equus - Owczarek niemiecki

  4. QUALITY BOUNTY von Old Tom - Owczarek szkocki długowłosy

 

Grupa II

  1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy

  2. NORTHON Nergal - Sznaucer olbrzym czarny

  3. TAIGA Daker Poland - Doberman

  4. VICI VILAGE My Gal-Bull - Buldog angielski

 

Grupa III

  1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier

  2. EXCLUSIVE FUNNY LITTLE THING Ars Ashanti - Yorkshire Terrier

  3. Human Dogs CINDY CRAWFORD - Staffordshire Bull Terrier

  4. EVER FOR EVER Lady World - West Highland White Terrier

 

Grupa IV

  1. EX SENTIA SHOSANNA DFEYFUS Basta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

  2. PEPITA z Pirackiego Klanu - Jamnik krótkowłosy standardowy

  3. VENA Ju-Lin - Jamnik długowłosy miniaturowy

  4. MOBI CZUK Myślinów - Jamnik długowłosy króliczy

 

Grupa V

  1. GLOW ARCTICSTAR Yoshi Us - Samoyed

  2. Vitorio Rossi SIMONA - Szpic miniaturowy

  3. Winter Melody DOUBLE TROUBLE - Siberian Husky

  4. Tanana YUPIK UNKAS - Alaskan Malamute

 

Grupa VI

  1. CHYB Gończa Radość  - Gończy polski

  2. JASANEK Roborovski - Porcelaine

  3. ASHARI PEARL FOR Qwandoya - Rhodesian Ridgeback

  4. IDALIA Podkołdernik Jadowity - Petit Basset Griffon Vendeen

 

Grupa VII

  1. DANTON Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy

  2. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski  krótkowłosy

  3. Piszkei GONDOS - Wyżeł węgierski krótkowłosy

  4. LLEYTON of Meadow’s Brook - Seter angielski

 

Grupa VIII

  1. Dolbia WILL TO PLEASE - Labrador Retriever

  2. CATCH THE WIND Renmil’s Dream - Cocker spaniel angielski

  3. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo

  4. Absolute Miracle GRAND ILLUSIONS - Golden Retriever

 

Grupa IX

  1. CHRISTMAS CARD Astare Gold - Pekińczyk

  2. GENIALNY GUSTAW Astarte Gold - Shih Tzu

  3. CUPIDO DOMINANDI Fagremi - Maltańczyk

  4. EL LIBERTADOR-SIMON Di China Latina - Chiński grzywacz

 

Grupa X

  1. Insolens CHINA - Azawakh

  2. GEISHA Festina - Chart irlandzki Wilczarz

  3. GWIDON Arcturus - Chart polski

  4. KORBO LORBO JEETBO RE Varius Avis - Chart afgański

 


 

Junior Best in Show


  /sobota/

  1. NORTHON Nergal - Sznaucer olbrzym czarny

  2. EX SENTIA SHOSANNA DFEYFUS Basta - Jamnik szorstkowłosy standardowy

  3. DUBLIN v. h. Lamslag - Cavalier King Charles Spaniel

  4. Kenamu BRAVO MASTER - Nowofundland


  /niedziela/

  1. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo

  2. Modest Madonna GOLD N’GLORY - Owczarek szkocki długowłosy

  3. Kitsune COMANCHE CHIEF - Akita amerykańska

  4. Aries Khan HARRY POTTER - Rhodesian Ridgeback

 


 

Najpiękniejsze Baby


  /sobota/

  1. ZALOTKA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy

  2. UMPAPA z Jaśkowej Doliny - Buldog francuski

  3. MR WESKER od Lalanki - Pudel miniaturowy

  4. Newgraden CANCRIMO LADY DEE - Nowofundland


  /niedziela/

  1. Winter Melody HERE COMES TROUBLE - Siberian Husky

  2. JOY OF MY LIFE Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski

  3. HARIETTA od Bobika - Sealyham Terrier

  4. SARAYA Bellus Poland - Labrador Retriever

 



Najpiękniejsze Szczenię


  /sobota/

  1. Weimaranus WINNIE THE POOH - Wyżeł weimarski krótkowłosy

  2. HULA HOP z Naszej Bajki - Buldog francuski

  3. GIBRALTAR de Child of Brice - Nowofundland

  4. JUVITA Lu dareva - Mastif hiszpański


  /niedziela/

  1. PAVEL von der Zenteiche - Owczarek niemiecki długowłosy

  2. AKARA Quintessence of Beauty - Yorkshire Terrier

  3. Catch the Wind ACY - Golden Retriever

  4. KLOTYLDA Roborovski - Bloodhound

 


 

Najpiękniejszy Weteran

 

  /sobota/

   1. A’ALAYA ZARIA GRAND Hajan - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól

   2. GARY GORDON Uczniowski Kaprys - Cavalier  King Charles Spaniel

  
  /niedziela/

   1. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky  Vlcák

   2. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier  szkocki

   3. Tanana YUPIK UNKAS - Alaskan Malamute

   4. FLIBBERTIGIBBET Varius Avis - Chart afgański

  


 

Najpiękniejszy Pies Ras Polskich


  1. GWIDON Arcturus - Chart polski

  2. CHYB Gończa Radość - Gończy polski

  3. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski

  4. SAPIEŻANKA Volarius - Polski Owczarek Nizinny

  5. JAŚMIN z Jagusi Zagrody - Polski Owczarek Podhalański

 



Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra


  /sobota/

  1. TAIGA Daker Poland - Doberman

  2. SILVESTRO NEXT Germanika - Chihuahua krótkowłosy

 

  /niedziela/

  1. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky  Vlcák

  2. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo

  3. WUDU z Psich Szelm - Parson Russell Terrier

  4. WINCHESTER Terviland - Owczarek belgijski Tervueren