XXXII ZW Psów Rasowych
Zielona Góra 23-09-2012
Wystawy » XXXII ZW Psów Rasowych
Zielona Góra 23-09-2012
BEST IN SHOW
1. ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - Whippet
2. COMANCHE CHIEF Kitsune - Akita amerykańska / American Akita
3. DAKHIL AL BAIT od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
4. Amakhosi SPRINGBOK SIEGE - Rhodesian Ridgeback
Best of Group FCI
Grupa I
1. DAKHIL AL BAIT od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
2. CALL ME CHERRY Dummles - Welsh Corgi Cardigan
3. SILVER DREAM JUMPER VON Hexenhaus - Owczarek australijski / Australian Shepherd
4. KNALLER aus dem Elbe-Ustromtal - Owczarek staroangielski Bobtail / Old English Sheepdog
Grupa II
1. HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego - Berneński pies pasterski / Berner Sennenhund
2. SATO Dor - Gladiator - Rottweiler
3. KUNZANG BAL BHAGYA TO BISURMAN - Mastif tybetański / Do-Khyi, Tibetan Mastiff
4. JUVITA Lu Dareva - Mastif hiszpański / Mastin Espanol
Grupa III
1. BUBBLE TROUBLE Lady World - West Highland White Terrier
2. TINY TOT FROM DUVESSA - Bulterier miniaturowy / Miniature Bull Terrier
3. GLOSSY SAMANTHA FOX Stribrny Dar - Yorkshire Terrier
4. TREAP Radosny Pies - Airedale Terrier
Grupa IV
1. GABI Zielone Mchy - Jamnik krótkowłosy króliczy / Kaninchen Dachshund Kurzhaar
2. JANTAR Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy / Dachshund Rauhhaar
3. NARCYZ Murkamka - Jamnik długowłosy króliczy / Kaninchen Dachshund Langhaar
4. ZYTA Klan Ady Łowczyni - Jamnik krótkowłosy standardowy / Dachshund Kurzhaar
Grupa V
1. COMANCHE CHIEF Kitsune - Akita amerykańska
2. BOCELLI - VIVO PER LEI z Pobierowa - Chow Chow
3. FLIES TO LOANGO - Basenji
4. SOKUSAI EMMEI GO FUEN NO OKA - Akita
Grupa VI
1. Amakhosi SPRINGBOK SIEGE - Rhodesian Ridgeback
2. MOZART Asanegra - Gończy polski
3. Precious Luv ALESSIO - Dalmatyńczyk / Dalmatinac
4. BETHI Ze Stajennych Progów - Basset Hound
Grupa VII
1. CARLO COLDONI dal Podere Antico - Wyżeł włoski szorstkowłosy / Spinone italiano
2. ASTERIX Z Polany Klapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy / Bracco italiano
3. Camelot's SOME LIKE IT HOT - Wyżeł weimarski krótkowłosy / Weimaraner kurzhaarig
4. Aranyvadasz NEMERE - Wyżeł węgierski krótkowłosy / Rovidszoru magyar vizsla
Grupa VIII
1. Chesvik Top CHIAVE D'ORO DA CATONIUM - Cocker spaniel amerykański / American cocker spaniel
2. CATCH THE WIND Renmil's Dream - Cocker spaniel angielski / English cocker spaniel
3. MAXI-CASPER v. d. Euregio - Kooikerhondje
4. Catch the Wind ACY - Golden Retriever
Grupa IX
1. KENZO Pomarszczony Czar - Mops / Pug
2. MR WESKER od Lalanki - Pudel miniat. (biały, brązowy, czarny) / Caniche nain
3. SILVESTRO Next Germanika - Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua a pelo corto
4. BELMONDO Merlot - Shih Tzu
Grupa X
1. ANABELLA ROSA GHEORGHINIA Synergy - Whippet
2. ICTUS Arcturus - Chart polski / Polish greyhound
3. Yermoloff's MAJAKOVSKI - Chart rosyjski borzoj / Barzaia
4. Lux Loral MARCELLO MAGNIFICO - Charcik włoski / Piccolo levriero italiano
Junior Best in Show
1. MR WESKER od Lalanki - Pudel miniat. (biały, brązowy, czarny) / Caniche nain
2. GIVE ME A FRENCH KISS du Moulin de Mac Gregor - West Highland White Terrier
3. Molnarvolgyi MY SWET YOKO - Akita amerykańska / American Akita
4. ULO ORLEN Unita - Basset Hound
Najpiękniejsze Baby
1. DRACO RAMBLER z Wiedźmińskiej Stajni - Owczarek belgijski Tervueren / Chien de berger belge Tervueren
2. XANDER SMOOTH Virta Valo - Chow Chow
3. ALFA ROMEO Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny / Riesenschnauzer Schwarz
4. OWAIN LADY Dogomania - Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua a pelo corto
Najpiękniejsze Szczenię
1. GUILIETTA Perła Wronczyna - Buldog angielski / Bulldog
2. ABAT AL AQDAR od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy / Collie Rough
3. FLIRCIARZ Na Góralsko Nute - Polski Owczarek Podhalański
4. LADY IN RED Gorzowska Panorama - Owczarek australijski / Australian Shepherd
Najpiękniejszy Weteran
1. ELAN - Owczarek kaukaski / Kavkazskaia Ovtcharka
2. GOSSPEL SINGER Catonium - Cocker spaniel amerykański / American cocker spaniel
3. OMAR Cerber - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny / Zwergschanuzer Schwarz-silber
4. DOVER Vision - Owczarek szetlandzki / Shetland Sheepdog
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. MOZART Asanegra - Gończy polski
2. ICTUS Arcturus - Chart polski / Polish greyhound
3. SZARLOTA Leśna Tatra - Polski Owczarek Podhalański
4. ABEL Dziechcinek - Polski Owczarek Nizinny
5. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra
1. SILVESTRO Next Germanika - Chihuahua krótkowłosy / Chihuahua a pelo corto
2. SATO Dor - Gladiator - Rottweiler
3. CARLO COLDONI dal Podere Antico - Wyżeł włoski szorstkowłosy / Spinone italiano
4. GIZA Łowcy z Puszczy Bukowej - Posokowiec bawarski / Bayrischer Gebirgsschweisshund
→ KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)