MW Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3-03-2013
Wystawy » MW Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3-03-2013
-
Best in Show
judge: Tomasz Borkowski -
Best of Group I
judge: Anna Kochan -
Best of Group II
judge: Małgorzata Hałas -
Best of Group III
judge: Dorota Witkowska -
Best of Group IV
judge: Andrzej Brabletz -
Best of Group V
judge: Małgorzata Supronowicz -
Best of Group VI
judge: Andrzej Brabletz -
Best of Group VII
judge: Jan Ryk -
Best of Group VIII
judge: Viera Vítková -
Best of Group IX
judge: Leoš Jančík -
Best of Group X
judge: Alenka Pokorn -
Junior Best in Show (Saturday)
judge: Piotr Król -
Junior Best in Show (Sunday)
judge: Jan Ryk -
Best of Baby (Saturday)
judge: Alenka Pokorn -
Best of Baby (Sunday)
judge: Božena Ovesná -
Best of Puppy (Saturday)
judge: Małgorzata Supronowicz -
Best of Puppy (Sunday)
judge: Leoš Jančík -
Best of Veteran (Saturday)
judge: Božena Ovesná -
Best of Veteran (Sunday)
judge: Maciej Kozber -
Best of Polish Breeds
judge: Małgorzata Supronowicz -
Best Dog of Zielona Góra branch
of the Polish Kennel Club
judge: Piotr Król
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2013 dobiegła końca, dziękujemy serdecznie wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Dziękujemy również autorom zdjęć Panu Tomaszowi Borkowskiemu oraz Panu Łukaszowi Koźlarkowi za utrwalenie naszej wystawy na fotografiach i udostępnienie swoich materiałów.
Komitet Organizacyjny
BEST IN SHOW
1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
2. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki
3. Japaro WITH VESCAMONTANA - Owczarek szetlandzki
4. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
Best of Group FCI
Grupa I
1. Japaro WITH VESCAMONTANA - Owczarek szetlandzki
2. Moon Shine Blue PAPRIKA AND PASSION - Owczarek australijski
3. AJMAL MA YKOUN od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy
4. ZAWOJA z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny
Grupa II
1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
2. Blepers MIG - Rottweiler
3. INO SAN DIEGO San Diego D.W. - Cane Corso Italiano
4. LAYLA Flosculi St. Franciscus - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
Grupa III
1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
2. ONE IN MILLION Nove Kasio - Yorkshire Terrier
3. BRANDON SUMO SAN ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki
4. Ale Heca BORYS - Staffordshire Bull Terrier
Grupa IV
1. INTELLIGENT Ot Mariny Kuranovoy - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
2. AXA Grądowe Zbocza - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. BOOGIE WOOGIE GRACEFUL DACHSHUND - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
4. Kinchville VINNO VERETTI - Jamnik długowłosy miniaturowy
Grupa V
1. UNBEATEN Premiera - Szpic miniaturowy
2. GLOW ARCTIC STAR Yoshi&Us - Samoyed
3. EXTRAVAGANCE of Cool Water - Siberian Husky
4. Obsidion AUTOBOT TICCA - Basenji
Grupa VI
1. BARTOLI Z Kleony - Rhodesian Ridgeback
2. DARCY - Bloodhound
3. ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT - Beagle
4. JASÁNEK Roborovski - Porcelaine
Grupa VII
1. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki
2. MOOL Patrick Haus - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
3. LEONARDO DA VINCI ELATER POLONICA - Seter angielski
4. PORTER Pepperoni Team - Wyżeł węgierski krótkowłosy
Grupa VIII
1. LEWIS TRYST ze Slovanské tvrze - Cocker spaniel amerykański
2. NATO Adekatos Poland - Golden Retriever
3. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo
4. CATCH THE WIND Renmil's Dream - Cocker spaniel angielski
Grupa IX
1. El Minja's XIVAS - Lhasa Apso
2. HARRY POTTER z Naszej Bajki - Buldog francuski
3. White Field RIO - Maltańczyk
4. Denemore SOMETHING INDINA AT OMEGAVILLE - Spaniel kontynentalny Papillon
Grupa X
1. Sportingfield MADE IN THE USA FOR MASARU - Whippet
2. Kel Az'Amour FELOU-FELOU - Chart afrykański (Azawakh)
3. Calamus PHOENIX - Chart afgański
4. FARFORNA FIGURA Polot - Chart rosyjski borzoj
Junior Best in Show
/sobota/
1. DOROTKA Ewenement - Bokser
2. Ex Sentia CATCH ME IF YOU CAN - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. YORRIS Crista Mini - Pudel Toy
4. GEISHA Pomarszczony Czar - Mops
/niedziela/
1. ESPERTO TOUCHLESS Itapuca - Basenji
2. ASHERA Elvikam - Owczarek australijski
3. FOOL FALLING IN LOVE OF Dominoscots - Terier szkocki
4. ULO ORLEN Unita - Basset Hound
Najpiękniejsze Baby
/sobota/
1. BAYER Aralkum - Owczarek środkowoazjatycki
2. YARIK ROINGOLD Djemanshi - Chiński grzywacz
3. FINEZJA na Każdą Pogodę - Bernardyn krótkowłosy
4. DRAGON Golden Merlot - Shih Tzu
/niedziela/
1. Winter Melody TROUBLE MAKER - Siberian Husky
2. Follies REVONTULI SARRACENIA - Labrador Retriever
3. LARUM Czarna Złaja - Gończy polski
4. EL PACO Słoneczna Pomerania - Szpic miniaturowy
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. JULES Asterniger - Sznaucer olbrzym czarny
2. DACJA na Każdą Pogodę - Bernardyn krótkowłosy
3. NOSTRA Cohors Poland - Cane Corso Italiano
4. Full House SECRETARIAT - Bullmastiff
/niedziela/
1. Arctic Challenge DREAM SURPRISE OF SNOWY STAR - Samoyed
2. SAVANNAH Mei- Lan - Chow Chow
3. Lordsett JUST DO IT - Springer spaniel angielski
4. ORGINAL DIAMOND Ars Ashanti - Yorkshire Terrier
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. OLSEN Bella Fraga - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
2. A'ALAYA ZARIA GRAND Hajan - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
3. FANTAGHIRO Zikkurat - Chiński grzywacz
4. ABBA - Mastif tybetański
/niedziela/
1. Winterfrost's BETTY BOOP - Siberian Husky
2. BRIGHT AND BREEZY Vesca Montana PT - Owczarek szetlandzki
3. GOSSPEL SINGER Catonium - Cocker spaniel amerykański
4. PANDORA SURPRISE Nord-Stern - Samoyed
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. ZAWOJA z Wielgowa - Polski Owczarek Nizinny
2. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
3. GWIDON Arcturus - Chart polski
4. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra
1. BELMONDO Merlot - Shih Tzu
2. Bramerita BRATILDA ON FIRE - Chihuahua krótkowłosy
3. WINCHESTER Terviland - Owczarek belgijski Tervueren
4. HOLLYWOOD KISS Del Pueblito - Chihuahua długowłosy
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)