MW Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3/4-03-2018
Wystawy » MW Psów Rasowych
Zielona Góra 2/3/4-03-2018
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2018 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych oraz katalog powystawowy.
Serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Brusiło oraz członków Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego - autorów zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się na naszym fanpage'u na Facebooku >> TUTAJ <<.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW
1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
2. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland
3. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)
4. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy
Best of Group FCI
Grupa I
1. OSSI Wilczy Biały Kieł - Biały owczarek szwajcarski
2. BAŁKANICA Kontekst - Polski Owczarek Nizinny
3. SEX BOMB Fulfilled Dream (FCI) - Owczarek szetlandzki
4. Glamdring´s Glow of Bordertreowe - Border Collie
Grupa II
1. Cayuga JUST BACK FROM HOLLYWOOD AT CANCRIMO - Nowofundland
2. SHERIDAN TIESTO Bella Fraga - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
3. Gently Born YABBA DABBA DOO - Sznaucer olbrzym czarny
4. MY LOVE GOLD KING FIRE - Shar Pei
Grupa III
1. YOU LOOK AT ME Vertragus - Norfolk Terrier
2. LORD OF THE LIMELIGHT Berserker - Staffordshire Bull Terrier
3. You Are My One Stribrne Prani - Yorkshire Terrier
4. OH I'M SO PRETTY OD BOBIKA - West Highland White Terrier
Grupa IV
1. KARMA Hokus Pokus z Perłowej - Jamnik długowłosy standardowy
2. SPRYTKA Z Dziada Pradziada - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. Puma Bartiboro - Jamnik długowłosy króliczy
4. ANDRA z Grinberg - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Grupa V
1. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)
2. Bahaticca's HOGWARTS WIZARD - Basenji
3. Winter Melody YOU ARE IN TROUBLE - Siberian Husky
4. Nellirel Demi Klik - Thai Ridgeback Dog
Grupa VI
1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
2. Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin - Rhodesian Ridgeback
3. Karakush Arnotts Tim Tam - Beagle
4. DALILA Succession of Baron - Grand Basset Griffon Vendeen
Grupa VII
1. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. ARKO z Wejherowskiej Bukowiny - Wyżeł czeski szorstkowłosy - Fousek
3. Erin z Budmeric - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
4. Bor z Mesinske hajovny - Pointer
Grupa VIII
1. Heyoka's Red Flame for Edison Hope - Nova Scotia Duck Tolling Retriever
2. AVALANCHE Kreuzburg - Labrador Retriever
3. THINK TWICE Catonium - Cocker spaniel amerykański
4. Catch the Wind Venice - Golden Retriever
Grupa IX
1. Kalcytowy Zakątek (FCI) Gold Diament - Pudel duży (czarny)
2. Ra Sa-Ya von Kanchen - Junga - Terier tybetański
3. Russisch Geist SHAKIRA - Brabantczyk
4. Sweet Carlo Dogomania - Chihuahua krótkowłosy
Grupa X
1. Fionn Clann SHERWOOD AT CALETTO - Greyhound
2. CHRISTIAN CLIFFORD Synergy - Whippet
3. Ramon Dabka's - Chart perski (Saluki)
4. SORAYA Festina - Wilczarz irlandzki
Junior Best in Show
/piątek/
1. Count On Me Dreamteam - Szpic miniaturowy (Pomeranian)
2. Sonata Arctica (FCI) WOLUSPA O'NEW DAIMOND - Samoyed
3. LORD OF THE LIMELIGHT Berserker - Staffordshire Bull Terrier
4. RITA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. Sexy Bomba Grande Leonis - Leonberger
2. IVAN od Lalanki Poland (FCI) - Pudel miniaturowy (czarny)
3. Sasquehanna (FCI) CUPRA - Mops
4. Royal Zoi Taurunum Angel's - Cavalier King Charles Spaniel
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. Madeleine Danitty - Wyżeł węgierski krótkowłosy
2. WHEELS ON FIRE by Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy
3. VENUS'S LOOKING GLASS Terra Mek - Jamnik szorstkowłosy króliczy
4. Calamus COPYRIGHT - Chart afgański
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
/piątek/
1. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki
2. Bombadee (FCI) ONE CHANCE - Golden Retriever
3. NESSIE O'BRODVER Virta Valo FCI - Samoyed
4. Adara Night Queen - Akita amerykańska
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. RU-PAUL’S CARMEN CARRERA - Brabantczyk
2. AMY Royal Blues Bubbles (FCI) - Boston Terrier
3. STEFANIA Corine Bene Te (FCI) - Buldog francuski
4. U ARE MY LOVE Wielkopolski Bernardyn - Bernardyn krótkowłosy
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. D'Argento Vien B-FRESH - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. Katakami KIREI - Whippet
3. Quinn Cofi Capito - Owczarek australijski (typ amerykański)
4. Barda Sfora Berdysza - Gończy polski
Najpiękniejsze Szczenię
/piątek/
1. LOLITA Mera Vallis - Labrador Retriever
2. HONOROWY HAROLD Poppy Farm - Jack Russell Terrier
3. ELVIS IZ STOLITSY URALA - Flat Coated Retriever
4. Just Kidding Allstar - Staffordshire Bull Terrier
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. MISS KATHERINA Od Lalanki - Pudel miniaturowy (czarny)
2. Fullhouse Bull's Papaya Dream - Bullmastiff
3. AKCES Magical Black Dream (FCI) - Sznaucer olbrzym czarny
4. MASSIMO My Gal-Bull (FCI) - Buldog angielski
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. ADRENALINE Pomysł na (FCI) - Owczarek szetlandzki
2. All All All Artegerd - Pointer
3. LUCKY LOSER Imperium Star - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. Kangasvuokon Lumo - Owczarek szkocki krótkowłosy
Najpiękniejszy Weteran
/piątek/
1. You Are My One Stribrne Prani - Yorkshire
2. XENTI Jarwik - West Highland White Terrier
3. BLACK VELVET Bullwitmo - Bulterier miniaturowy
4. Kristari's JOSE CUERVO - Siberian Husky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. Ivette Ivy Elite House - Doberman
2. BIG PRINCE OF POLAND Tołdi - Dog z Majorki
3. IMBIR Z Gorzyckiej Zagrody - Berneński pies pasterski
4. Wenrick's Face Of Yin Da's - Shih Tzu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. JACKPOT Simpatica PS - Beagle
2. DON DIEGO Gorzowska Panorama - Owczarek australijski (typ amerykański)
3. Nero vom Baruther Land - Owczarek niemiecki krótkowłosy
4. RED CONNER Jodłowa Osada - Seter irlandzki
Najlepsza Para
/piątek/
1. Bahaticca's HOGWARTS WIZARD & Bahaticca`s HOGWARTS WITCHCRAFT - Basenji
2. WIEDEŃ Adekatos Poland FCI & RITA Adekatos Poland FCI - Golden Retriever
3. I'M ALWAYS ON YOUR MIND od Bobika & OH I'M SO PRETTY OD BOBIKA - West Highland White Terrier
4. Hotheads CISCO JUN. SWEET BOY & SWEET CALINECZKA Chucho Topline (FCI) - Bulterier miniaturowy
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. SHERIDAN TIESTO Bella Fraga & ZACNA DAMA Dzikie Pola FCI - Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny
2. JASZA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii & CALIFORNIA DREAM Ederlezi - Czarny terier rosyjski
3. MY LOVE Gold King Fire & TRIVIA SIROCCO Gold King Fire - Shar Pei
4. EFREN Qwirynus & CAMELLIA Qwirynus FCI - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. Glamdring´s Glow of Bordertreowe & Action Reaction Legemond - Border Collie
2. ARTAX Czarci Pazur & BELZE BORUTA vom Haus Seiffert - Owczarek belgijski - Malinois
3. Jestan II z Peronówki & Q'Jutryboga II z Peronówki - Ceskoslovenský Vlciak
4. REKRUT Acalantis FCI & BAŁAŁAJKA Herbu Węszynos FCI - Chart polski
Najlepsza Grupa Hodowlana
/piątek/
1. "Sonata Arctica (FCI)" - Samoyed
2. "Adekatos Poland FCI" - Golden Retriever
3. "Erix" - Flat Coated Retriever
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/sobota/
1. "Anibarh" - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
2. "Qwirynus FCI" - Dog niemiecki (żółty, pręgowany)
3. "Kalcytowy Zakątek (FCI)" - Pudel duży (czarny)
4. "Grande Leonis" - Leonberger
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. "Danitty" - Wyżeł węgierski krótkowłosy
2. "Alhaya" - Chart perski (Saluki)
3. "Tarreon" - Rhodesian Ridgeback
4. "Cofi Capito" - Owczarek australijski (typ amerykański)
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
2. BAŁKANICA Kontekst - Polski Owczarek Nizinny
3. ASTERIX Dynastia Podhala (FCI) - Polski Owczarek Podhalański
4. OSTROMIR IMPULS I SPLENDOR Arcturus - Chart polski