UWAGA! PRZEGLĄD KWALIFIKACYJNY DO HODOWLI

Aktualności » UWAGA! PRZEGLĄD KWALIFIKACYJNY DO HODOWLI

 

Zarząd Oddziału w Zielonej Górze Związku Kynologicznego w Polsce uprzejmie informuje, że przyjmujemy zgłoszenia na przegląd hodowlany, który odbędzie się 18 grudnia (sobota) od godz. 10:00.

 

Kompletnie wypełniony formularz zgłoszenia* prosimy przesłać mailem na adres oddziału [email protected] do dnia 16 grudnia 2021 r. do godziny 14:00.


Do zgłoszenia psów/suk niezarejestrowanych w naszym oddziale należy dołączyć skan rodowodu oraz zgodę OKH macierzystego oddziału właściciela.

 

Przeglądu hodowlanego dokona międzynarodowy sędzia kynologiczny Piotr Król.


Warunkiem przystąpienia do przeglądu jest opłacona bieżąca składka członkowska oraz spełnienie przez psa/sukę wymogów zawartych w zasadach** ustalonych przez Zarząd Główny ZKwP.

 

Opłata za przegląd hodowlany wynosi 580 zł, dla psów ras polskich 290 zł.

 

Po weryfikacji zgłoszenia do każdej osoby zostanie wysłany mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia lub odmową, ze szczegółowymi informacjami odnośnie numeru rachunku bankowego i terminu wpłaty.
Po zamknięciu zgłoszeń i weryfikacji wpłat do każdego wysłane zostaną szczegółowe informacje odnośnie miejsca i indywidualnie wyznaczonej godzinie oraz niezbędnych dokumentów, jakie należy zabrać ze sobą na przegląd.

 

*Zgłoszenie do przeglądu hodowlanego (edytowalny plik PDF) => LINK

 

**Bardzo prosimy zapoznać się z aktualnymi zasadami organizacji przeglądu hodowlanego => LINK