XXIX ZW Psów Rasowych
Drzonków 5/6-03-2011
Wystawy » XXIX ZW Psów Rasowych
Drzonków 5/6-03-2011
BEST IN SHOW
1. Claramand IN ACTION - Cocker spaniel angielski
2. Winterfrost’s PEGASO - Siberian Husky
3. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański
4. FRYDERYK Ewenement - Bokser
Best of Group FCI
Grupa I
1. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański
2. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny
3. BEAUTIFUL MARVELLOUS MAN Asketila - Owczarek szetlandzki
4. CAR z Mylnej Gromady - Owczarek niemiecki
Grupa II
1. FRYDERYK Ewenement - Bokser
2. Szczurołap z Dalekiej REMUS - Sznaucer olbrzym czarny
3. BANDHURA Yamatsan - Mastif tybetański
4. Letty EXQISITE DOG - Dog niemiecki pręgowany
Grupa III
1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
2. Voldemort LORD - West Highland White Terrier
3. Young Duke’s COMMANDER IN CHIEF - Airedale Terrier
4. Cairn-Lady’s WHO’S THERE WIN - Cairn Terrier
Grupa IV
1. CHANCE ON SUCCESS Asocjacja - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
2. MATYLDA Canis Venator - Jamnik krótkowłosy standardowy
3. GARIBALDI Elsanta - Jamnik długowłosy miniaturowy
4. EIN-SCHOKO-TRAUM v. Goldgrund - Jamnik szorstkowłosy standardowy
Grupa V
1. Winterfrost’s PEGASO - Siberian Husky
2. Jazgar MAD MAX - Akita amerykańska
3. PANDORA SURPRISE Nord-Stern - Samoyed
4. Nirse RUNAKO - Basenji
Grupa VI
1. ZENITH Anusi Marzenie - Dalmatyńczyk
2. FAGO Berkelejka - Beagle
3. GUIDE FORESTIER Rewelacja z Galicji - Petit Basset Griffon Vendeen
4. IJABA BINGA Loewenchwanz - Rhodesian Ridgeback
Grupa VII
1. Vicarys FANCYTHAT - Seter irlandzki
2. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy
3. Camelot’s SOME LIKE IT HOT - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. Silver Fog VENECIA - Seter angielski
Grupa VIII
1. Claramand IN ACTION - Cocker spaniel angielski
2. Linmoor BACK ON TRACK - Springer spaniel angielski
3. SOUL Lenda Moura - Golden Retriever
4. UNCLE JACK Kociokwik - Labrador Retriever
Grupa IX
1. KENZO Pomarszczony Czar - Mops
2. MY FAIR LADY v. Ping-Ting-Schan - Shih Tzu
3. HENNY-LOU Cinsky demant - Pekińczyk
4. ARABELLA M.K. Złocisty Jastrun - Pudel średni brązowy
Grupa X
1. CHEBIR De Nulle Part Aulerus - Azawakh
2. BAUBLIS Forum Romanum - Charcik włoski
3. Bilans JUST THINK OF ME - Chart rosyjski borzoj
4. KAL HO NAA HO Varius Avis - Chart afgański
Junior Best in Show
/sobota/
1. ADVENTURE AMANDE Paramita - Seter angielski
2. Ex Sentia OCEAN’S ELEVEN - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
3. SNOW ANGEL Pasala - Sznaucer olbrzym czarny
4. ARRAKIS GLAMOUR Soni'g - Shih Tzu
/niedziela/
1. AYSHALAK od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy
2. CATCH THE WIND Renmil’s Dream - Cocker spaniel angielski
3. Bilans JUST THINK OF ME - Chart rosyjski borzoj
4. GORGEOUS Gorzowska Panorama - Owczarek australijski
Najpiękniejsze Baby
/sobota/
1. ULA de Presa Awangarda - Dog kanaryjski
2. NOBODY CAN’T STOP ME z Czańca - Lhasa Apso
3. BRUNO MARS NilWorld - Shar pei
4. IRON MANN Vestris - Chihuahua krótkowłosy
/niedziela/
1. Peasblossom HEAVEN SENT AT LORDSETT - Springer spaniel angielski
2. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
3. IRDA Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski
4. BIRMA ze Stajennych Progów - Basset Hound
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. FAGOT Poniatowskie Piaski - Polski Owczarek Podhalański
2. SONO NABUCCO DA Magie Blanche - West Highland White Terrier
3. F’CHISAI GO of Kamino Ken - Akita
4. Camlin Seadancer MADE IN AMERICA FOR - Portugalski pies dowodny
/niedziela/
1. PAVEL von der Zenteiche - Owczarek niemiecki długowłosy
2. AKARA Quintessence of Beauty - Yorkshire Terrier
3. Catch the Wind ACY - Golden Retriever
4. KLOTYLDA Roborovski - Bloodhound
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. ARIKA I.R. Satysfakcja - Cane Corso Italiano
2. TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy - Seter irlandzki
3. HENNY-LOU Cinsky demant - Pekińczyk
4. TOLERANT TESSIE ze Zahrabske - Sznaucer średni pieprz i sól
/niedziela/
1. Bonny and Clyde’s KNOWING ME KNOWING YOU - Bearded Collie
2. BORUTA Arcturus - Chart polski
3. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki
4. CASSIUS CLAY Equus - Owczarek niemiecki
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny
2. ELOUAN du Printemps des Olivets - Polski Owczarek Podhalański
3. GWIDON Arcturus - Chart polski
4. DEMON Bobrowisko - Ogar polski
5. CYNGIEL Kłusująca Sfora - Gończy polski
Najpiękniejszy Terier Typu Bull
1. PINK RASPBERRY Chucho Topline - Bulterier miniaturowy
2. PORSCHE CARRERA Dziedzictwo Tudora - Bulterier
3. AXEL Narcotic - American Stafforshire Terrier
Najlepsza Para
/sobota/
1. Mops:
KENZO Pomarszczony Czar & ABBA SASQUEHANNA Pomarszczony Czar
2. Shih Tzu:
BELMONDO Merlot & CLEOPATRA Merlot Poland
/niedziela/
1. Ceskoslovensky Vlcák:
ELIGO z Peronówki & JAUD Maly Bysterec
Najlepsza Grupa Hodowlana
/sobota/
1. Mops:
Hodowla "POMARSZCZONY CZAR"
2. Shih Tzu:
Hodowla "GOLDEN MERLOT"