KW Psów 7, 8, 9 i 10. Grupy FCI
Babimost 05-05-2023
Wystawy » KW Psów 7, 8, 9 i 10. Grupy FCI
Babimost 05-05-2023
Krajowa Wystawa Psów 7, 8, 9 i 10. Grupy FCI - Babimost 05.05.2023 za nami.
Serdecznie dziękujemy sędziom, wystawcom, sponsorom i zwiedzającym.
Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy oddali kawałek swojego serca, aby to przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane.
Poniżej publikujemy wyniki konkurencji finałowych.
Komitet Organizacyjny
BEST IN SHOW - (sędzia: Zoran Roknic /RS/)
1. Grey Avatar`s Legend Blue Rain Aoi - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. Amber Partifun - Cocker spaniel amerykański
3. INVINCIBLE INFINITI ORLANDO HOF - Chihuahua krótkowłosy
4. Aram Samangan - Chart afgański
Best of Group FCI
Grupa VII - (sędzia: Mariusz Drewniak /PL/)
1. Grey Avatar`s Legend Blue Rain Aoi - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. Olympos Il Mio Ermes degli Dei - Wyżeł włoski krótkowłosy
3. Tamarillo DRAMA QUEEN - Pointer
4. SHOW MUST GO ON z Arislandu - Seter irlandzki
Grupa VIII - (sędzia: Eugeniusz Skórzewski /PL/)
1. Amber Partifun - Cocker spaniel amerykański
2. Pearl of Dragons Dragonborn - Flat Coated Retriever
3. CINNAMON Holy Team (FCI) - Lagotto romagnolo
4. AFORADA AMOROSA Spotted with Charm - Springer spaniel angielski
Grupa IX - (sędzia: Milan Milanovic /RS/)
1. INVINCIBLE INFINITI ORLANDO HOF - Chihuahua krótkowłosy
2. Sol'Tanto On Line - Chiński grzywacz
3. Xisang´s Verner - Lhasa Apso
4. Julieta Fantazia Brown - Pudel średni (biały, brązowy, czarny)
Grupa X - (sędzia: Adam Sławik /PL/)
1. Aram Samangan - Chart afgański
2. MISSONI of Gentle Mind - Whippet
3. APOLLO Festina - Wilczarz irlandzki
4. Eyyiara Ginever - Chart afrykański (Azawakh)
Junior Best in Show - (sędzia: Milan Milanovic /RS/)
1. Fortibello N' ALIKANA ROCKET STARDUST - Boston Terrier
2. Xisang's Wild One - Lhasa Apso
3. JRL Polar Bear At Bella Mare - Labrador Retriever
4. APOLLO Festina - Wilczarz irlandzki
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Mariusz Drewniak /PL/)
1. KAHLO GRAZIE MIA - Cavalier King Charles Spaniel
2. PRISONER OF LOVE Nadula - Boston Terrier
3. Amor Curly Best Friend - Hiszpański pies dowodny
4. MISSOURI Rosagos - Cocker spaniel angielski
Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Anna Rychlewska /PL/)
1. Very Vigie YOU GOTTA FIGHT FOR YOUR RIGHT - Cocker spaniel amerykański
2. BRANDY Festina - Wilczarz irlandzki
3. NUTELLA Canin Souris - Boston Terrier
4. VISENYA VENDETTA VEL VHAGAR Synergy - Whippet
Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Arkadiusz Goguła /PL/)
1. KENIA Rosagos (FCI)) - Cocker spaniel amerykański
2. AFORADA AMOROSA Spotted with Charm - Springer spaniel angielski
3. ERIN z Czarnego Dworu - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
4. Tanishtagh is it Right - Golden Retriever
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Milan Milanovic /RS/)
1. Vivienne Sweet Addict - Shih Tzu
2. B'DIVINE COFFEE WITH ICE CREAM z Kołyski Tybetu (FCI) - Terier tybetański
3. X-MEN Górska Fantazja - Cavalier King Charles Spaniel
4. Must Be Shadow HERMES - Chart perski (Saluki)
Najlepsza Para - (sędzia: Eugeniusz Skórzewski /PL/)
1. UBOOT z Krainy Szczęścia & PRINCESS Amudaria - Buldog francuski
2. Falconcrag LOOK WHOS BACK & VISENYA VENDETTA VEL VHAGAR Synergy - Whippet
3. Z-PERFECT BILLY Gościńska Przystań (FCI) & BLACK PEARL Gościńska Przystań (FCI) - Chin japoński
4. Fairray Live Your Life & Fairray Zero Zero Nine - Seter angielski
Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Adam Sławik /PL/)
1. "Gościńska Przystań (FCI)" - Chin japoński