KW Psów Myśliwskich
Iłowa 22-09-2019
Wystawy » KW Psów Myśliwskich
Iłowa 22-09-2019
I Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Iłowa 22.09.2019 za nami. To była cudowna niedziela. Iłowa przywitała naszych sędziów, wystawców i gości przepięknym słońcem i cudownym, błękitnym niebem. Park Dworski w Iłowej zapewnił cień i sielski, iście piknikowy nastrój.
Serdecznie dziękujemy sędziom, wystawcom, sponsorom i zwiedzającym.
Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy oddali kawałek swojego serca, aby to przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane.
Olbrzymie podziękowania dla Miasta i Gminy Iłowa za olbrzymią pomoc i wsparcie - Panie Burmistrzu bardzo dziękujemy!
Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, za które dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło, a cała fotorelacja z konkurencji finałowych naszej wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. JELANY RED UNO - Rhodesian Ridgeback
2. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji
3. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo
4. Revolution Breeze SAW GERRERA - Seter szkocki - Gordon
Best of Group FCI
Grupa III - (sędzia: Maria Zasada)
1. POSH SPICE OF Dominoscots - Terier szkocki
2. Dandy Black & Blue RADO - Kerry Blue Terrier
3. HARPER Aluzja - Manchester Terrier
4. Skyborn Fox ZEPPELIN - Foksterier szorstkowłosy
Grupa IV - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)
1. DEGAS Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy
2. Avemessania (FCI) LICHI - Jamnik długowłosy miniaturowy
3. Della Winner Canis of Czech - Jamnik długowłosy króliczy
4. Erika Ruby von Vosecky - Jamnik długowłosy standardowy
Grupa V - (sędzia: Maria Zasada)
1. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji
2. Cerutti Thanos Gattaca - Thai Ridgeback Dog
Grupa VI - (sędzia: Maria Zasada)
1. JELANY RED UNO - Rhodesian Ridgeback
2. EPOIS Sfora Berdysza FCI/strong> - Gończy polski
3. MAZUREK Galopująca Fufla - Basset Hound
4. KARO LE BLEU CARDINALIS (FCI) - Mały gończy gaskoński
Grupa VII - (sędzia: Maria Zasada)
1. Revolution Breeze SAW GERRERA - Seter szkocki - Gordon
2. FIRE OF FREEDOM Dragonborn - Seter irlandzki
3. RATCHET Just Dance (FCI) - Wyżeł weimarski długowłosy
4. Malomkozi TEQUILA SUNRISE - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Grupa VIII - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)
1. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo
2. BIG BRAZZEL POKER FACE - Springer spaniel angielski
3. ONA Mera Vallis - Labrador Retriever
4. Fenpinque Miss Prada - Golden Retriever
Grupa X - (sędzia: Blanka Horbatowska)
1. Guardian Al Zahra - Chart polski
2. Nikanor du Clos Vremontois - Chart rosyjski borzoj
3. NUMERO GAGNANT de Magistris - Charcik włoski
4. NANDAG NANETTE Synergy - Whippet
Junior Best in Show - (sędzia: Maria Zasada)
1. KEEP MY DREAM VON GRAUJAEGER BY Just Weimaraner (FCI) - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. ORIENTAL OBSESSION z Koloseum - Charcik włoski
3. Cerutti Thanos Gattaca - Thai Ridgeback Dog
4. LOOKS LIKE LUCY Leminiscatus - Labrador Retriever
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Joanna Warzecha)
1. PARFUM DES ILES du Clan des Petits Colonels - Terier szkocki
2. CLAIR DE LUNE Melody Paws - Seter irlandzki
3. Hiddekel FCI BISSIGA - Chart afrykański - Azawakh
4. Umbrella Black Lofty - Seter szkocki - Gordon
Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Blanka Horbatowska)
1. OONA OMOROSE Synergy - Whippet
2. PICCOLINA Mera Vallis - Lagotto romagnolo
3. PURE PASSION z Koloseum - Charcik włoski
4. ARGO Pszczela Łąka - Posokowiec bawarski
Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Blanka Horbatowska)
1. Flatcurls POWER CHOCOLATE - Flat Coated Retriever
2. TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR OF Dominoscots - Terier szkocki
3. Della Winner Canis of Czech - Jamnik długowłosy króliczy
4. Country Star of Don Carlos County - Cocker spaniel angielski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - (sędzia: Maria Zasada)
1. ANTEK Bajkowa Sfora (FCI) - Airedale Terrier
2. EPOIS Sfora Berdysza FCI - Gończy polski
3. DŻODŻO Grey Armagedon FCI - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. ZAWISZA z Kniaziów - Ogar polski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Hanna Woźna-Gil)
1. ANTIGONE Górska Fantazja - Lagotto romagnolo
2. ORIENTAL OBSESSION z Koloseum - Charcik włoski
3. HURIJA Banda Urwisów (FCI) - Basenji
4. ONA Mera Vallis - Labrador Retriever
Najlepsza Para - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. JELANY RED UNO & JELANY RED DIOR OLIVIA - Rhodesian Ridgeback
2. Bo Manera Donatio Regia & Black Magic Gipsy Queen Donatio - Cocker spaniel angielski
3. ZAWISZA z Kniaziów & HARDA z Kniaziów - Ogar polski
Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. "Jelany Red" - Rhodesian Ridgeback
2. "Galopująca Fufla FCI" - Basset Hound
3. "z Koloseum" - Charcik włoski
4. "Revolution Breeze" - Seter szkocki - Gordon