KW Psów Myśliwskich
Iłowa 28-08-2022
Wystawy » KW Psów Myśliwskich
Iłowa 28-08-2022
III Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich - Iłowa 28.08.2022 za nami.
Serdecznie dziękujemy sędziom, wystawcom, sponsorom i zwiedzającym.
Wielkie podziękowania należą się również tym, którzy oddali kawałek swojego serca, aby to przedsięwzięcie mogło zostać zrealizowane.
Olbrzymie podziękowania dla Miasta i Gminy Iłowa za olbrzymią pomoc i wsparcie - Panie Burmistrzu bardzo dziękujemy!
Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć, za które dziękujemy naszemu koledze Robertowi Brusiło, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.
Poniżej publikujemy wyniki konkurencji finałowych.
Komitet Organizacyjny
BEST IN SHOW - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. WONDER WHY Sunshine Celebration - West Highland White Terrier
3. ANAKIN z Jamniczej Opowieści - Jamnik długowłosy standardowy
4. Frida Wrzosowa Ostoja - Gończy polski
Best of Group FCI
Grupa III - (sędzia: Aneta Dopierała)
1. WONDER WHY Sunshine Celebration - West Highland White Terrier
2. Fakty Gravial Barberry - Jack Russell Terrier
3. Kassiopeia's Union Jack - Airedale Terrier
4. TEQUILA GAMA Team FCI - Parson Russell Terrier
Grupa IV - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. ANAKIN z Jamniczej Opowieści - Jamnik długowłosy standardowy
2. Asti Martini KLINT ISTVUD - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
3. HONEY HILL Adacais Augus - Jamnik długowłosy króliczy
4. PRESTON z Dachu (FCI) - Jamnik krótkowłosy standardowy
Grupa V - (sędzia: Leos Jancik)
1. Zigzag River Song - Basenji
Grupa VI - (sędzia: Leos Jancik)
1. Frida Wrzosowa Ostoja - Gończy polski
2. Celeste Queen Bess Minor Bohemia - Rhodesian Ridgeback
3. KINGSTONE Nova Espera - Porcelaine
4. BONI WIATRACZNE WZGÓRZA - Gończy słowacki
Grupa VII - (sędzia: Mariusz Drewniak)
1. OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. PURE INSANITY Under Sett - Seter szkocki – Gordon
3. Imagine Venator D'Ursus - Wyżeł włoski krótkowłosy
4. BROWN SUGAR Erinwill - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Grupa VIII - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. X Marks The Spot Big Brazzel - Springer spaniel angielski
2. Dewmist TASTE OF THE WILD - Golden Retriever
3. Follow Your Dreams Griffella - Flat Coated Retriever
4. Silvery-Snowball Haribo Of Angels - Cocker spaniel angielski
Grupa X - (sędzia: Leos Jancik)
1. Yeti della Bassa Pavese - Wilczarz irlandzki
2. HRABINA Duma Sarmaty (FCI) - Chart polski
3. Novatica ZIRAEL ZEN - Charcik włoski
4. Vanilla Hills AMSTERDAM CALLING - Chart afgański
Junior Best in Show - (sędzia: Leos Jancik)
1. SHAZAM du Grand Chien de Culann - Wilczarz irlandzki
2. LUPO Z Krainy Białej Damy - Posokowiec bawarski
3. SALVADOR DALI Duma Kazana (FCI) - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. HRABINA Duma Sarmaty (FCI) - Chart polski
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię - (sędzia: Mariusz Drewniak)
1. Olympos Il Mio Ermes degli Dei - Wyżeł włoski krótkowłosy
2. A NIGHT TO REMEMBER Amber Glade - Nova Scotia Duck Tolling Retriever
3. KAWKA z Przewiesia - Ogar polski
4. JÄGER ze Szlaku Mennonitów (FCI) - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
Najpiękniejsze Szczenię - (sędzia: Aneta Dopierała)
1. FANTASY OF LOVE Melody Paws (FCI) - Seter irlandzki
2. KELLY KRAGULJAC NENAD - Foksterier szorstkowłosy
3. CECILE Rusty Ark (FCI) - Wyżeł węgierski krótkowłosy
4. OF COURSE NOT Crazy Furballs - Terier szkocki
Najpiękniejszy Weteran - (sędzia: Mariusz Drewniak)
1. PRESTON z Dachu (FCI) - Jamnik krótkowłosy standardowy
2. BETTI z Mszczonowskiej Sfory - Posokowiec bawarski
3. BRAWURA Hunting Passion (FCI) - Ogar polski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy - (sędzia: Leos Jancik)
1. Follow Your Dreams Griffella - Flat Coated Retriever
2. Vanilla Hills AMSTERDAM CALLING - Chart afgański
3. ORKY Magyar-Tim - Wyżeł węgierski krótkowłosy
4. WONDER WOMAN Terriermania (FCI) - Airedale Terrier
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. ZUKO Mera Vallis - Labrador Retriever
2. ANAKIN z Jamniczej Opowieści - Jamnik długowłosy standardowy
3. Asti Martini KLINT ISTVUD - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
4. DALIA Virgoleo (FCI) - Charcik włoski
Najlepsza Para - (sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk)
1. MAZUREK Galopująca Fufla (FCI) & FERMATA Galopująca Fufla (FCI) - Basset Hound
2. ATLAS West Fusion FCI & FERBI FABIA Vichy Rose - West Highland White Terrier
3. Fakty Gravial Barberry & Begin My Game Orlando Hof - Jack Russell Terrier
4. ORKY Magyar-Tim & LAVA Magyar-Tim - Wyżeł węgierski krótkowłosy
Najlepsza Grupa Hodowlana - (sędzia: Aneta Dopierała)
1. "Magyar-Tim" - Wyżeł węgierski krótkowłosy
2. "Revolution Breeze" - Seter szkocki – Gordon
3. "Duma Kazana" - Wyżeł weimarski krótkowłosy