MW Psów Rasowych
Zielona Góra 5/6-03-2016
Wystawy » MW Psów Rasowych
Zielona Góra 5/6-03-2016
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Zielona Góra 2016 dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. W tym roku zgłoszono rekordową ilość psów (ponad 2800) na naszą wystawę. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW
1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
2. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański
3. Spellbound's BLACK TIE AFFAIR - Jamnik krótkowłosy standardowy
4. ZORAN Stella Venandi - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
Best of Group FCI
Grupa I
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański
2. Heart-Throbs ANAKIN BELIVES IN DREAMS - Schipperke
3. LAIS LETE Millanion - Owczarek staroangielski Bobtail
4. AussiePride FLY ME TO THE MOON - Owczarek australijski (typ amerykański)
Grupa II
1. PRESIDENT IZ DINASTII CHAMPIONOV - Cane Corso Italiano
2. DEMETRIA Cato Sunion - Nowofundland
3. MY LOVE Gold King Fire - Shar Pei
4. Fullhouse Bull's (FCI) HORTENSJA - Bullmastiff
Grupa III
1. NEW YORK Stribrne prani - Yorkshire Terrier
2. PAJERO z Płockiego Wzgórza - Kerry Blue Terrier
3. Flaire M MARVEL - Airedale Terrier
4. Avemessania WHITE KNIGHT IN THE MASK A - Parson Russell Terrier
Grupa IV
1. Spellbound's BLACK TIE AFFAIR - Jamnik krótkowłosy standardowy
2. Happy Dynasty VENEZIA DLA JU-LIN - Jamnik krótkowłosy króliczy
3. FAMOSO Światołdycz - Jamnik długowłosy standardowy
4. HART z Vochovny - Jamnik długowłosy miniaturowy
Grupa V
1. Meisterhaus LIVE`N IT UP - Basenji
2. ROXY D.B. Arctic - Siberian Husky
3. ARALLIA CATLEA Rokoli - Nagi pies peruwiański miniaturowy
4. IMAGINE Laska Faina - Chow Chow
Grupa VI
1. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
2. BARTOLO Galopująca Fufla - Basset Hound
3. Black Majesty CELEBRITY - Grand Basset griffon vendeen
4. LA LA Raining Dog - Beagle
Grupa VII
1. ZORAN Stella Venandi - Wyżeł niemiecki szorstkowłosy
2. ZAYON Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy
3. Utazó SZIVES - Wyżeł węgierski krótkowłosy
4. Lofty DESPERADO - Seter irlandzki
Grupa VIII
1. KISS ME QUICK Rusty Love - Golden Retriever
2. DEMON MAGIC Cordata - Portugalski pies dowodny
3. CLUMBER CARLOS od Bilych jelenu - Clumber Spaniel
4. MISTY MOUNTAIN BULL DURHAM AT Ghoststone - Labrador Retriever
Grupa IX
1. Boston Style CALISTO AND HIS MAGIC CHARM - Boston Terrier
2. Montenegro STARS ELFIN EMPEROR - Chihuahua krótkowłosy
3. ZORBA Vestris - Chihuahua długowłosy
4. Cotonbrie LADY MARGOTH - Coton de Tulear
Grupa X
1. LARGO LAMAZ Festina - Wilczarz irlandzki
2. ICTUS Arcturus - Chart polski
3. Padparadscha´s KEEP ON RUNNING - Chart afgański
4. Flyingzoi's MIKADO - Chart rosyjski borzoj
Junior Best in Show
/sobota/
1. BAKARAT Cobegarden FCI - Coton de Tulear
2. ROSKOSHNAYA DEVITSA S OZERA RAZLIV - Czarny terier rosyjski
3. FEJO Ager Trifolium - Leonberger
4. DILAJTFUL DRIM SUDARYNYA BARYNYA - Rosyjski toy długowłosy
/niedziela/
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański
2. BRUCE Daxer-Jack /FCI/ - Jack Russell Terrier
3. DALILA Succession of Baron - Grand Basset griffon vendeen
4. Winter Melody BREAK THE WAVE - Siberian Husky
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
/sobota/
1. NOBEL Wielkopolski Bernardyn - Bernardyn krótkowłosy
2. RUSH Słoneczny Sad - Buldog angielski
3. BONJOUR MON CHOCOLAT Mengo Celebration - Rosyjski toy długowłosy
4. KEBAB Pomarszczony Czar - Mops
/niedziela/
1. EILA Andraste - Cocker spaniel angielski
2. STANLEY Festina - Wilczarz irlandzki
3. Winter Melody LIL A BIT OF TROUBLE - Siberian Husky
4. CAPRI z Chaty Leona - Biały owczarek szwajcarski
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. Cass'Imperium (FCI) LEELOO MASCOTTE - Buldog francuski
2. Monwhite Star NUMBER ONE - Maltańczyk
3. SHERRY Granadapeis - Shar Pei
4. Boston Style TIFFANY SHE IDEAL REALITY - Boston Terrier
/niedziela/
1. Tauro PANDEROSA - Szpic miniaturowy
2. Diamond Rush ARSENE WENGER - Owczarek australijski (typ amerykański)
3. Joyful Event's KASANOVA - Cocker spaniel amerykański
4. BARBADOS Kimmy Land - Jack Russell Terrier
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. CALMATO Merlot Poland - Shih Tzu
2. NEMO z Kąpieliska Marzeny - Nowofundland
3. MELEK z Dachu - Jamnik krótkowłosy standardowy
4. EDEIC - Mastif tybetański
/niedziela/
1. Absolutely Spotless ZENIT - Beagle
2. GROOVY LITTLE AMORIST von Palatina Aurora - Szpic miniaturowy
3. MAŁY KSIĄŻĘ Casidi - Owczarek szetlandzki
4. BUBBLE TROUBLE Lady World FCI - West Highland White Terrier
Najlepsza Para
/sobota/
1. DOBROMIR Baciary z Kniaziowskiej Dynastii & DOVANA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii - Czarny terier rosyjski
2. BAKARAT Cobegarden FCI & Cotonbrie LADY MARGOTH - Coton de Tulear
3. Lofty DESPERADO & Lofty HARPI - Seter irlandzki
4. New Era's OREGON & I'M MARILYN MONROE Mengo Celebration - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
/niedziela/
1. Aureus Aures APOLLO & Aureus Aures ATENA - Welsh Corgi Pembroke
2. AYIT HUSKY z Grodu Halszki (FCI) & TAGES the Future is Ours (FCI) - Siberian Husky
3. Heart-Throbs ANAKIN BELIVES IN DREAMS & Ab Nunc SALMA - Schipperke
4. EBERHARD BLACK Amoreno & Platero Primus BAIL MORENA - Owczarek szetlandzki
Najlepsza Grupa Hodowlana
/sobota/
1. "Baciary z Kniaziowskiej Dynastii" - Czarny terier rosyjski
2. "Monwhite Star" - Maltańczyk
3. "Czubaryk" - Landseer (typ kontynentalno-europejski)
4. "Sirocco Gold FCI" - Shar Pei
/niedziela/
1. "z Domu Majki FCI" - Yorkshire Terrier
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. KING OF HAPPINESS Alpejskie Zauroczenie - Polski Owczarek Podhalański
2. HUNCWOT Kłusująca Sfora - Gończy polski
3. ICTUS Arcturus - Chart polski
4. BACHMAT Sfora Nemroda - Ogar polski