XXX ZW Psów Rasowych
Zielona Góra 18-09-2011
Wystawy » XXX ZW Psów Rasowych
Zielona Góra 18-09-2011
BEST IN SHOW
1. Redwitch CHAOS N CHARISMA - Akita amerykańska
2. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
3. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy
4. VITAL VERMEER Village Gate - Golden Retriever
Best of Group FCI
Grupa I
1. EXODUS Gorzowska Panorama - Owczarek australijski
2. QAREEN z Peronówki - Ceskoslovensky Vlcák
3. SONY z Klanu Prajzendanca - Owczarek niemiecki długowłosy
4. AYSHALAK od Mohtarów - Owczarek szkocki długowłosy
Grupa II
1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
2. DANDY ALISTER de L'Etoile de Cyrice - Nowofundland
3. Bullstiff-Nostra CAESAR II. - Bullmastiff
4. IOTA DEL-ORTE Custodi Nos - Cane Corso Italiano
Grupa III
1. WIKI-EMILKA Błękitna Hawana - Kerry Blue Terrier
2. Trufflestaff BLACK BARREL - Staffordshire Bull Terrier
3. SZARLOTKA SACRA Adrian's Dogs - Terier walijski
4. TIGRA Fioletowa Magia - Jack Russell Terrier
Grupa IV
1. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
2. VIVIENNE z Końskiego Raju - Jamnik długowłosy miniaturowy
3. MAŁA MI Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy króliczy
4. BRENDA-CZUK Hodowla Myślinów - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
Grupa V
1. Redwitch CHAOS N CHARISMA - Akita amerykańska
2. Old Legend's DOJO-HOSHI - Basenji
3. Almondi's KEYSHA SUE - Szpic miniaturowy
Grupa VI
1. Maudaxi ALFIE MOON - Petit Basset Griffon Vendeen
2. MAKENA Darowany Raj - Rhodesian Ridgeback
3. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
4. STRUGA Melodyjny Gon - Gończy polski
Grupa VII
1. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy
2. ARGO Rysi Wykrot - Seter irlandzki
3. BANJO BACARDI by Michule - Seter angielski
4. LEGENDA ze Stipek - Wyżeł niemiecki krótkowłosy
Grupa VIII
1. VITAL VERMEER Village Gate - Golden Retriever
2. BLACK PRINCESS Rosagos - Cocker spaniel angielski
3. Dolbia WILL TO PLEASE - Labrador Retriever
4. SILVER z Żywieckiej Kotliny - Flat Coated Retriever
Grupa IX
1. MISS NEGRY od Lalanki - Pudel miniaturowy czarny
2. LEGENDARY SPRING SUNSET z Kojca Coli - Shih Tzu
3. Tangetoppen's BERRIED TREASURE - Mops
4. CHRISTMAS CARD Astarte Gold - Pekińczyk
Grupa X
1. ICTUS Arcturus - Chart polski
2. Insolens CHINA-KLARA - Azawakh
3. GEISHA Festina - Chart irlandzki wilczarz
4. PRADA z Ochoczej - Charcik włoski
Junior Best in Show
1. Calamus LAST WORD BELONGS TO ME - Chart afgański
2. SICHUAN GIANT PANDA Na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
3. CHRISTMAS CARD Astarte Gold - Pekińczyk
4. GARGAMEL Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy miniaturowy
Najpiękniejsze Baby
1. NERA Mario Grande - Owczarek niemiecki długowłosy
2. SHILLA Renmil's Dream - Cocker spaniel angielski
3. DAILA Saint Mountaine - Samoyed
4. QURTYZ Astari Staff - American Staffordshire Terrier
Najpiękniejsze Szczenię
1. NAPOLEON Dyas Poland - Sznaucer olbrzym czarny
2. Il Granaio Dei Malatesta Mafalda - Lagotto romagnolo
3. Kenamu BRAVO MASTER - Nowofundland
4. Lord of Odate's Inheritance RED ROZENE - Akita amerykańska
Najpiękniejszy Weteran
1. MAŁA MI Brzdąc - Jamnik szorstkowłosy króliczy
2. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki
3. IGOR Iwola - Czarny terier
4. REDNOCK EMIR Green Dog - Parson Russell Terrier
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
2. MORWA z Gangu Długich - Polski Owczarek Nizinny
3. ICTUS Arcturus - Chart polski
4. STRUGA Melodyjny Gon - Gończy polski
5. GORDON Białe Szczęście - Polski Owczarek Podhalański