XXXI ZW Psów Rasowych
Drzonków 3/4-03-2012
Wystawy » XXXI ZW Psów Rasowych
Drzonków 3/4-03-2012
BEST IN SHOW
1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
2. GLOW ARCTICSTAR Yoshi Us - Samoyed
3. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
4. Insolens CHINA - Azawakh
Best of Group FCI
Grupa I
1. YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora - Owczarek szetlandzki
2. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky Vlcák
3. KSANDINA Equus - Owczarek niemiecki
4. QUALITY BOUNTY von Old Tom - Owczarek szkocki długowłosy
Grupa II
1. SICHUAN GIANT PANDA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
2. NORTHON Nergal - Sznaucer olbrzym czarny
3. TAIGA Daker Poland - Doberman
4. VICI VILAGE My Gal-Bull - Buldog angielski
Grupa III
1. AMADEUS OF Blataj - Norwich Terrier
2. EXCLUSIVE FUNNY LITTLE THING Ars Ashanti - Yorkshire Terrier
3. Human Dogs CINDY CRAWFORD - Staffordshire Bull Terrier
4. EVER FOR EVER Lady World - West Highland White Terrier
Grupa IV
1. EX SENTIA SHOSANNA DFEYFUS Basta - Jamnik szorstkowłosy standardowy
2. PEPITA z Pirackiego Klanu - Jamnik krótkowłosy standardowy
3. VENA Ju-Lin - Jamnik długowłosy miniaturowy
4. MOBI CZUK Myślinów - Jamnik długowłosy króliczy
Grupa V
1. GLOW ARCTICSTAR Yoshi Us - Samoyed
2. Vitorio Rossi SIMONA - Szpic miniaturowy
3. Winter Melody DOUBLE TROUBLE - Siberian Husky
4. Tanana YUPIK UNKAS - Alaskan Malamute
Grupa VI
1. CHYB Gończa Radość - Gończy polski
2. JASANEK Roborovski - Porcelaine
3. ASHARI PEARL FOR Qwandoya - Rhodesian Ridgeback
4. IDALIA Podkołdernik Jadowity - Petit Basset Griffon Vendeen
Grupa VII
1. DANTON Atria Cordis - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. ASTERIX z Polany Kłapouchego - Wyżeł włoski krótkowłosy
3. Piszkei GONDOS - Wyżeł węgierski krótkowłosy
4. LLEYTON of Meadow’s Brook - Seter angielski
Grupa VIII
1. Dolbia WILL TO PLEASE - Labrador Retriever
2. CATCH THE WIND Renmil’s Dream - Cocker spaniel angielski
3. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo
4. Absolute Miracle GRAND ILLUSIONS - Golden Retriever
Grupa IX
1. CHRISTMAS CARD Astare Gold - Pekińczyk
2. GENIALNY GUSTAW Astarte Gold - Shih Tzu
3. CUPIDO DOMINANDI Fagremi - Maltańczyk
4. EL LIBERTADOR-SIMON Di China Latina - Chiński grzywacz
Grupa X
1. Insolens CHINA - Azawakh
2. GEISHA Festina - Chart irlandzki Wilczarz
3. GWIDON Arcturus - Chart polski
4. KORBO LORBO JEETBO RE Varius Avis - Chart afgański
Junior Best in Show
/sobota/
1. NORTHON Nergal - Sznaucer olbrzym czarny
2. EX SENTIA SHOSANNA DFEYFUS Basta - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. DUBLIN v. h. Lamslag - Cavalier King Charles Spaniel
4. Kenamu BRAVO MASTER - Nowofundland
/niedziela/
1. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo
2. Modest Madonna GOLD N’GLORY - Owczarek szkocki długowłosy
3. Kitsune COMANCHE CHIEF - Akita amerykańska
4. Aries Khan HARRY POTTER - Rhodesian Ridgeback
Najpiękniejsze Baby
/sobota/
1. ZALOTKA na Każdą Pogodę - Bernardyn długowłosy
2. UMPAPA z Jaśkowej Doliny - Buldog francuski
3. MR WESKER od Lalanki - Pudel miniaturowy
4. Newgraden CANCRIMO LADY DEE - Nowofundland
/niedziela/
1. Winter Melody HERE COMES TROUBLE - Siberian Husky
2. JOY OF MY LIFE Modus Vivendi - Cocker spaniel angielski
3. HARIETTA od Bobika - Sealyham Terrier
4. SARAYA Bellus Poland - Labrador Retriever
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. Weimaranus WINNIE THE POOH - Wyżeł weimarski krótkowłosy
2. HULA HOP z Naszej Bajki - Buldog francuski
3. GIBRALTAR de Child of Brice - Nowofundland
4. JUVITA Lu dareva - Mastif hiszpański
/niedziela/
1. PAVEL von der Zenteiche - Owczarek niemiecki długowłosy
2. AKARA Quintessence of Beauty - Yorkshire Terrier
3. Catch the Wind ACY - Golden Retriever
4. KLOTYLDA Roborovski - Bloodhound
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. A’ALAYA ZARIA GRAND Hajan - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
2. GARY GORDON Uczniowski Kaprys - Cavalier King Charles Spaniel
/niedziela/
1. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky Vlcák
2. TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza - Terier szkocki
3. Tanana YUPIK UNKAS - Alaskan Malamute
4. FLIBBERTIGIBBET Varius Avis - Chart afgański
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. GWIDON Arcturus - Chart polski
2. CHYB Gończa Radość - Gończy polski
3. RUNO Niemczańskie Wzgórza - Ogar polski
4. SAPIEŻANKA Volarius - Polski Owczarek Nizinny
5. JAŚMIN z Jagusi Zagrody - Polski Owczarek Podhalański
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra
/sobota/
1. TAIGA Daker Poland - Doberman
2. SILVESTRO NEXT Germanika - Chihuahua krótkowłosy
/niedziela/
1. JOLLY z Molu Es - Ceskoslovensky Vlcák
2. II Granaio Del Malatesta MAFALDA - Lagotto romagnolo
3. WUDU z Psich Szelm - Parson Russell Terrier
4. WINCHESTER Terviland - Owczarek belgijski Tervueren