MW Psów Rasowych
Babimost 30.04/01.05-2022
Wystawy » MW Psów Rasowych
Babimost 30.04/01.05-2022
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) organizowana przez zielonogórski oddział ZKwP w Babimoście 2022 r. dobiegła końca, bardzo dziękujemy wszystkim Wystawcom, Sędziom i Gościom za zaszczycenie nas swoją obecnością. Poniżej udostępniamy wyniki Konkurencji Finałowych.
Tradycyjnie serdeczne podziękowania dla kolegi Roberta Brusiło autora zdjęć za ich udostępnienie, a cała fotorelacja z wystawy znajduje się >> TUTAJ <<.
Komitet Organizacyjny
KATALOG POWYSTAWOWY (plik PDF)
BEST IN SHOW
foto: Dorian Buksa
1. Bowater's Paramount Here I Am at Daybreakers - Nowofundland
2. X Marks The Spot Big Brazzel - Springer spaniel angielski
3. TRRICK OD TERRIKA Poezja Ruchu - Kerry Blue Terrier
4. RADOMIR iz Mirashela - Szpic wilczy
Best of Group FCI
Grupa I
1. PRETTY HEART Asketila - Owczarek szetlandzki
2. DUSZKA Via Rivendall - Polski Owczarek Nizinny
3. BarksVille Don Corleone of Wolf Point - Welsh Corgi Pembroke
4. Diavolo della Notte (FCI) AZA - Owczarek holenderski krótkowłosy
Grupa II
1. Bowater's Paramount Here I Am at Daybreakers - Nowofundland
2. WOLNY BĄCZEK NIESFORNA GROMADKA - Buldog angielski
3. Tira Vento HELLBOY - Pinczer miniaturowy
4. Gofer Myśliwi Mgieł - Dog niemiecki (czarny)
Grupa III
1. TRRICK OD TERRIKA Poezja Ruchu - Kerry Blue Terrier
2. LUCKY BEAST IN TROUBLE FROM Fitbull - Bulterier miniaturowy
3. MARISS EFFECT - Terier szkocki
4. Zazu Via Heraltisz - Jack Russell Terrier
Grupa IV
1. NOW YOU SEE ME Anons - Jamnik szorstkowłosy standardowy
2. LITTLE LADY Bosatino - Jamnik krótkowłosy króliczy
3. IZUMRUDNAYA SKAZKA AJDAHO FOR BOSATINO - Jamnik krótkowłosy miniaturowy
4. Grey VOSTOK-ZAPAD - Jamnik długowłosy króliczy
Grupa V
1. RADOMIR iz Mirashela - Szpic wilczy
2. Olivia Cederikon - Nagi pies peruwiański średni
3. DACAR Kudełka - Chow Chow
4. AMERICAN GENTLEMAN FROM Zainabu - Basenji
Grupa VI
1. FOKUS Wrzosowa Ostoja - Gończy polski
2. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS - Beagle
3. ATTACCA SUBITO Collina Nera (FCI) - Dalmatyńczyk
4. MINERVA MCGONAGALL - Bloodhound
Grupa VII
1. PURE INSANITY Under Sett - Seter szkocki - Gordon
2. ESSENTIA Rude Ziółko - Setre irlandzki
3. Fairray Zero Zero Nine - Seter angielski
4. GIA Magyar Tim - Wyżeł węgierski krótkowłosy
Grupa VIII
1. X Marks The Spot Big Brazzel - Springer spaniel angielski
2. Evepassion Ariett of Georges - Cocker spaniel amerykański
3. FRISE DELUXE LUDOVICA - Lagotto romagnolo
4. MULINO SUL FIUME SERCHIO DOMEK ZA MIASTEM - Nova Scotia Duck Tolling Retriever
Grupa IX
1. Rosteco Make My Gigolo - Pudel miniaturowy (czarny)
2. MAGIC RAINBOW Astarte Gold - Lhasa apso
3. Carisma Empathie - Chiński grzywacz
4. ARTEMIS ARCTIC Royal White Snow - Coton de Tuléar
Grupa X
1. Agha Djari's Wuthering Heights - Chart afgański
2. Majestrian CASINO ROYALE - Whippet
3. Aziz Yarish - Chart perski (Saluki)
4. SHAZAM du Grand Chien de Culann - Wilczarz irlandzki
Junior Best in Show
/sobota/
1. AJETA Cesarski Klejnot - Pekińczyk
2. TORNADO Anons FCI - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. PRAWY DO LEWEGO Z ARISLANDU - Seter irlandzki
4. MAFIA Renmil's Dream - Boston Terrier
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. SHAZAM du Grand Chien de Culann - Wilczarz irlandzki
2. RADOMIR iz Mirashela - Szpic wilczy
3. Zazu Via Heraltisz - Jack Russell Terrier
4. Sunnyfield's Zwack Unicum - Golden Retriever
Najpiękniejsze Młodsze Szczenię
/sobota/
1. BOROMIR PRINCE Fortunately Tibet - Mastif tybetański
2. Amber Celibe the Golden Queen - Pudel Toy
3. ATILLA He-De Mono - Rhodesian Ridgeback
4. KIM KARDASHIAN In Verto Corso - Cane Corso Italiano
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. MAKE A WISH Vertragus - West Highland White Terrier
2. MORPHEUSZ KASCARO - Owczarek australijski (typ amerykański)
3. BLUE SAN FRANCISCO Kreuzburg - Labrador Retriever
4. ESSI Cor Divum - Basenji
Najpiękniejsze Szczenię
/sobota/
1. Kutani RUFUS ASTARTE GOLD - Lhasa apso
2. MANGO Szadoria - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
3. WHISPER SPEEDING JOY - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. A’Corvette Between Love - Boston Terrier
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. Cleopatra z Klanu Łobuzów FCI - Basenji
2. Perishell YOU MAKE ME SMILE - Szpic miniaturowy (Pomeranian)
3. Tiny Timar Anima Villis - Bulterier miniaturowy
4. Lucky Lake Pride FAIRY TALE - Owczarek szkocki długowłosy
Najpiękniejszy Weteran
/sobota/
1. Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny - Seter szkocki - Gordon
2. EBADI Herbu Flinta - Jamnik szorstkowłosy standardowy
3. GELTENMEN GOTTI Art-Medium - Sznaucer miniaturowy pieprz i sól
4. YOKO Draczyn - Buldog francuski
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. WHITE AND BLACK Gasko Prim - Border Collie
2. Rainbow Jafra z Katu - American Staffordshire Terrier
3. GAVRELL Royal Antidotum (FCI) - Cocker spaniel angielski
4. Absolutely Spotless HARLEY - Beagle
Najlepsza Para
/sobota/
1. ARTURO Brezza di Mare & AGNES Brezza di Mare - Wyżeł włoski krótkowłosy
2. Marley Just Like Summer & TOSIA Just Like Summer - Chiński grzywacz
3. CALVADOS FROM Dolina Rivendell (FCI) & Gracious Dog (FCI) ALWAYS ON TOP - Sznaucer miniaturowy biały
4. PENDRAGON Ithildin & FIESTA Buziaczek - Chihuahua krótkowłosy
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. THE ALCHEMIST Dinaradals & CONTESSA DELLA Collina Nera - Dalmatyńczyk
2. Fanta's Brand LAST TANGO IN PARIS & QUEEN OF SPADES Infinity Sun - Beagle
3. Majestrian CASINO ROYALE & Dew DESERT-QUEEN - Whippet
4. UNBELIEVABLE FAST DE TIMBALAND & BIEGNĄCA KU SŁOŃCU Lubelski Tropiciel FCI - Jack Russell Terrier
Najlepsza Grupa Hodowlana
/sobota/
1. "Brezza di Mare" - Wyżeł włoski krótkowłosy
2. "Duma Kazana (FCI)" - Wyżeł weimarski krótkowłosy
3. "Just Like Summer" - Chiński grzywacz
4. "Snukraina" - Cavalier King Charles Spaniel
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. "Bahaticca" - Basenji
2. "Collina Nera" - Dalmatyńczyk
Najpiękniejszy Pies Użytkowy
/sobota/
1. WIDMO z Końca Burzy - Wyżeł węgierski krótkowłosy
2. Ernest Adacais Augus - Jamnik długowłosy miniaturowy
3. Agis Seda radost - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. Neon Demon Anons - Jamnik szorstkowłosy standardowy
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. Mandinah Kvisue Kjelu - Chart afgański
2. Collin Deluca Moravia - Chart perski - Saluki
3. Flatterhaft Luxor - Flat Coated Retriever
4. Nordisch by Nature Amia Alwa - Alaskan Malamute
Najpiękniejszy Pies Ras Polskich
1. FOKUS Wrzosowa Ostoja - Gończy polski
2. SŁAWA Confidence Interval - Chart polski
3. ANTONINA z Szerokiego Boru - Polski spaniel myśliwski
4. FAJKA spod Samotnej Limby - Polski Owczarek Podhalański
5. DUSZKA Via Rivendall - Polski Owczarek Nizinny
6. MOCNA Z KNIAZIÓW - Ogar polski
Najpiękniejszy Pies Oddziału Zielona Góra
/sobota/
1. Grey VOSTOK-ZAPAD - Jamnik długowłosy króliczy
2. Grace Kelly ISTNY CUD - Pudel średni (biały)
3. OLEŃKA B. Duma Kazana - Wyżeł weimarski krótkowłosy
4. KUGA Bartiboro - Jamnik długowłosy króliczy
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
/niedziela/
1. QAREEN z Peronówki - Ceskoslovensky Vlcak
2. YOUR HAPPINESS z Koloseum - Charcik włoski
3. FAJKA spod Samotnej Limby - Polski Owczarek Podhalański
4. Australian Tales BARGO - Owczarek australijski - Kelpie