Sekcje

Dyżury poszczególnych Sekcji według podziału na grupy FCI

  • Grupa I

    Owczarki i inne psy pasterskie, z wyłączeniem szwajcarskich psów do bydła



    • Owczarki niemieckie

    Kierownik: Adam Kaczmarek - tel. 696 239 735 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 15:00-18:00


    • Pozostałe rasy

    Kierownik: Małgorzata Peron - tel. 601 812 184 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:00-19:30

  • Grupa II

    Pinczery i sznaucery, molosy, szwajcarskie psy górskie i do bydła, pozostałe rasy



    • Pinczery, Sznaucery i Czarne teriery (Sekcja 1 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Danuta Utrata - tel. 787 852 307 | e-mail

    Dyżur w czwartą środę miesiąca 17:30-19:30


    • Pozostałe rasy

    Kierownik: Iwona Piątkowiak - tel. 667 744 667 | e-mail

    Zastępca: Sandra Rezulak - tel. 796 143 356 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:30-19:30

  • Grupa III

    Teriery



    • Teriery w typie bull (Sekcja 3 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Iwona Wojtczak - tel. 691 022 892  | e-mail

    Zastępca: Magdalena Szulczyńska - tel. 606 446 228 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:30-19:30


    • Pozostałe rasy

    Kierownik: Iwona Marcinkowska - tel. 504 328 120 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:00-19:00

  • Grupa IV

    Jamniki



    Kierownik: Robert Brusiło - tel. 604 608 094 | e-mail

    Dyżur w drugą środę miesiąca 17:30-19:30

  • Grupa V

    Szpice i psy w typie pierwotnym



    Kierownik: Emilia Sobieszek - tel. 508 902 353 | e-mail

    Dyżur w czwartą środę miesiąca 17:30-19:30

  • Grupa VI

    Psy gończe i rasy pokrewne



    Kierownik: Szymon Kraszewski - tel. 601 352 824 | e-mail

    Zastępca: Artur Kułdosz - tel. 503 728 496 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:30-19:30

  • Grupa VII

    Wyżły



    Kierownik: Barbara Bielak - tel. 781 219 970 | e-mail

    Dyżur w czwartą środę miesiąca 16:30-19:00

  • Grupa VIII

    Aportery, płochacze i psy dowodne



    • Retrievery (Sekcja 1 według Systematyki FCI)
    • Psy dowodne (Sekcja 3 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Anna Krutelewicz - tel. 691 630 900 | e-mail 

    Zastępca: Marta Szopian - tel. 604 062 837 | e-mail

    Dyżur w trzecią środę miesiąca 17:30-19:30


    •  Płochacze (Sekcja 2 według Systematyki FCI)

    Kierownik: Anna Siadul - tel. 606 260 308 | e-mail

    Dyżur w pierwszą środę miesiąca 17:30-19:30

  • Grupa IX

    Psy ozdobne i do towarzystwa



    • Chihuahua

    Kierownik: Tomasz Apanasowicz - tel. 603 200 057 | e-mail

    Zastępca: Agnieszka Korczyńska - tel. 661 855 239 | e-mail

    Dyżur w drugą środę miesiąca 17:00-19:00


    • Małe molosy (Boston Terrier, Buldog francuski, Mops)

    Kierownik: Emilia Sobieszek - tel. 508 902 353 | e-mail

    Zastępca: Anna Kozłowska - tel. 721 438 498 | e-mail

    Dyżur w czwartą środę miesiąca 17:30-19:30


    • Pozostałe rasy

    Kierownik: Angelina Weimann - tel. 726 124 380 | e-mail

    Zastępca: Aneta Wilk - tel. 690 479 802 | e-mail

    Dyżur w drugą środę miesiąca 17:00-19:00

  • Grupa X

    Charty



    Kierownik: Katarzyna Żurek - tel. 781 168 221 | e-mail

    Dyżur w drugą środę miesiąca 17:00-19:00